אסי עזר היה מהראשונים בתעשיית הבידור שיצא מהארון. הוא עשה זאת בשנת 2005, בימים שבהם הגיש את התוכנית "אקזיט", אלא שמסתבר כי ליציאה מהארון קדמו איומים שלדבריו, דחפו אותו לעשות מעשה.

הערב ב"30 עם" (שישי, אחרי "אולפן שישי", ערוץ 12) אסי ורותם סלע פוגשים את ארז טל. בשיחה, אסי חושף את אותו מקרה מלפני כמעט 20 שנה: "התקשר אליי כתב רכילות שאיים עליי שהוא ראה אותי מתנשק עם בן הזוג שלי במועדון, ושאם אני לא אצא מהארון אצלו, אז הוא יוציא אותי החוצה מהארון".

"אני זוכר שניתקתי את השיחה ואמרתי לעצמי: זה לא כוח שאני מוכן שיהיה לאנשים עליי. הלכתי והודעתי לבוס שלי, לג'וני, יונתן קוניאק, שאני רוצה לצאת מהארון".

לקראת שידור הפרק הערב, אסי יצר קשר עם אותו כתב רכילות דאז. בפוסט שפרסם אסי כתב: "הנה סגירת מעגל. החלטתי שהגיע הזמן לעשות מעשה: צלצלתי לאותו כתב רכילות (שכבר איננו כתב רכילות, בכל זאת עברו המון שנים) ושוחחנו, לראשונה מאז. להפתעתי הוא גם זכר את פרטי השיחה היטב. היא העיקה עליו כפי שהעיקה עליי".

"הוא פתח במשפט: '20 שנה חיכיתי לשיחה הזאת', ואז התנצל מיד ואני סלחתי מיד. המשכנו לדבר. שיחה נעימה, מפוייסת, לא יאומן כמה משקל ירד לי מהכתפיים, כמה מרפא זה פשוט לדבר, לנקות שולחן. כמה חשוב זה לבקש סליחה, וכמה עוד יותר חשוב זה לסלוח, בטח לקראת יום הכיפורים הקרב ובא".

View this post on Instagram

A post shared by Assi Azar (@assiazar)