>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

לבנה יוצאת מהבית במקום השני (תמונת AVI: mako)
לבנה יוצאת מהבית. הביאה כבוד לקהילה הגאה | תמונת AVI: mako
כנציגת הקהילה הגאה, הגיעה לבנה (כמעט) הכי רחוק שאפשר. אמש ישבה על הספה בבית האח הגדול לצדה של טהוניה: שתי דיירות, שתי נציגות של קהילות שונות. השתיים הוכיחו למשפחת מיילי שגזענות והומופוביה זה מה זה פאסה.

יממה אחרי נצחונה של טהוניה והחיבוק הגדול לו זכתה מהקהילה האתיופית, כמו גם משאר אזרחי ישראל, מקבלת גם לבנה זוהרים את החיבוק מהקהילה הגאה. היום שלח יניב ויצמן, חבר מועצת העיר מטעם "רוב העיר" ויועץ ראש עיריית תל אביב לקהילה הגאה, מכתב חם ללבנה שמודה לה על התרומה הגדולה שלה לקהילה הלהט"בית בישראל.
אין תמונה
יניב במכתב ללבנה

"לבנה היקרה, לקהילה הגאה בישראל דרכים רבות לפעול לקידום הנראות, הזכות לשוויון זכויות מלא והקבלה, אין ספק שלתקשורת יש כח אדיר בשינוי תפיסות ובשינוי תודעה חברתית", פותח ויצמן את מכתבו. "בזכות אנשים כמוך, שבחרו לקחת חלק במשחק התקשורתי, אנחנו מצליחים לצעוד עוד כמה צעדים קדימה, לחזק את הנראות של הקהילה על כל גווניה ובעיקר להעביר מסר ברור וחד משמעי לצעירים וצעירות חברי הקהילה , מסר של קבלה עצמית וביטחון עצמי.

אני מרשה לעצמי להודות לך בשמי, בשם ארגון הנוער הגאה, בשם הקהילה הגאה ובשם העיר תל אביב שמהווה בית לקהילה. היית ייצוג נפלא ועוררת השראה אצל רבות ורבים מאיתנו.

מברך אותך על  הזכייה במקום השני והמכובד, מברך על הייצוג המדהים והשרות הנפלא שעשית לקהילה הגאה לעיר תל-אביב-יפו ומאחל לך ולבני משפחתך שנה טובה ומאושרת, בריאות טובה ואריכות ימים לאביך".

אין תמונה
לסביות מרירות במחווה ללבנה

כולם מאוהבים בלבנה

עם יציאתה מבית האח, גילתה לבנה את מידת האהבה שחשו כלפיה דיירי הבית. כולם (למעט אחת) ניגשו לחבקה ורבים הביעו אכזבתם נוכח המקום השני בו זכתה. אף לא רק דיירי הבית והמסממים נשבו בקסמה של גברת גוגמן, גם בדף הפייסבוק הפופולארי "לסביות בינוניות ומרירות" לא נשארו אדישים. מנהלות הדף שינו את תמונת הפרופיל לזו של לבנה, כשברקע מתנוססת תמונת הקאבר של לבנה וענת, שתי הלסביות של בית האח שעבר ביניהן חתול שחור במהלך העונה. כנראה שאין מקום לשתי לסביות בבית אחד.

בנוסף, התמלא העמוד הרשמי של לבנה בפוסטים מחבקים ואוהבים: "את המנצחת האמיתית, זאת שנתנה אור לבית יש לך לב ענק", כתבה אחת. אחרת הוסיפה: "לא מאמינה שלא זכית. הכי הגיע לך, אבל הכי חשוב שזכית לאהבה ענקית מכל הקהל".

בנימה זו, גם ערוץ הגאווה מצטרף לברכות ומודה ללבנה על עונה מעולה. נהננו מהייצוג האמיתי, האותנטי ומלא הגאווה. מחכים לצעוד יחד על המשאית במצעד הגאווה בשנה הבאה. תעשי לנו הנחה על הזוהרים?