כוכב הילדים יובל שם טוב, המוכר לכולם בתור "יובל המבולבל", פרסם בעמוד האינסטגרם שלו סטורי עם הכיתוב "מתחזקים", בו הוא שר יחד עם אבי דור את השיר "ואהבת לרעך כמוך". בסרטון נראה שם טוב צובט את לחייו ומלקק את שערו של המעבד המוזיקלי אסי טל שנכח גם הוא בחדר. לקראת סוף הווידאו קינח שם טוב עם אמירה שהצליחה להרגיז רבים: "איזה קוקס". זמן קצר לאחר שפורסם הוסר הסרטון מהרשת החברתית ועלה מחדש בעמוד הטוויטר הלהט"בי של דניאל הרשקוביץ. 

שם טוב התנצל על הפרסום, אבל קשה להתעלם מהקלות בה השתמש כוכב הילדים, אחריו עוקבים קרוב ל-100 אלף אנשים, במונחים פוגעניים המדיפים להט"בופוביה. "הזהויות של הקהילה הן לא עלבונות ואין מקום להתבטאויות מסוג זה", אמרה יו"ר האגודה למען הלהט"ב, הילה פאר, "לאורך השנים השתרשה תרבות שמשתמשת בזהות הלהט״בית כגנאי ודבר שיש להתבייש בו. יש לנו ציפייה ממובילי דעת קהל שיתבטאו באחריות כלפי הקהילה הגאה ובטח שמדובר בקהילה הטרנסית שסופגת אפליה והדרה יומיומיים, גם בשל אותם ביטויים״. 

יובל שם טוב מסר בתגובה: 
"האמירה נאמרה בקלילות הדעת כמחמאה ולא כמילת גנאי. לא הייתה שום כוונה לפגוע באף אחד, ואם מישהו נפגע אני מתנצל. למען הסר ספק וכדי שאף אחד לא יפגע הסטורי נמחק. ואהבת לרעך גם אם הוא לא כמוך". 

לדיווח על כל מקרה להט״בופובי ניתן לפנות למרכז הדיווח של האגודה למען הלהט״ב