שי דויטש (צילום: Burghard Mannhöfer)
"למלא חלל שמעולם לא בא לידי ביטוי בתקשורת" | צילום: Burghard Mannhöfer
בתחילת שנת 2012 יושק בתל-אביב "מגזין לייף סטייל חדש להומואים תל-אביביים" כך מכנים היזמים שי דויטש, אלי גייגר וסיגל רמתי את המיזם החדש שלהם עליו הם עובדים כבר כשנה וחצי ושמו, כמו גם פרטים אחרים, עדיין אינו לפרסום.

שי דויטש, שיכנס בעוד כחודש לתפקיד יו"ר אגודת הלהט"ב, מספר: "הרעיון הוא למלא חלל קיים שמעולם לא בא לידי ביטוי בתקשורת להומואים בתל-אביב בצורה מרוכזת ולהעניק לקוראים מידע ותוכן סביב נושאי לייף סטייל מגוונים כגון  אופנה, קולינאריה, נופש, ספורט וזמן פנאי. בשלב הנוכחי אנחנו מגייסים את צוות הכותבים, לא הרבה אנשים יודעים על המיזם החדש שלנו, אך כיף לנו לשמוע ולספר שהתגובות מאלו שכבר יודעים מאוד נלהבות".

אלי גייגר (צילום: ירון ווינברג)
אלי גייגר, מיוזמי הפרויקט | צילום: ירון ווינברג
"הרעיון התגבש מהפריחה בתחום התוכן להומואים בכל רחבי אירופה ובארה"ב שם יוצאים יותר ויותר מגזינים המיועדים להומואים בלבד בתחומי לייף סטייל" מרחיב השותף למיזם אלי גייגר "אנחנו מאמינים כי גם הבנים בתל-אביב צמאים למגזין איכותי שכזה ברמת השקעה גבוהה, שישלב בין תכנים מקוריים ותכנים מתורגמים ממספר כלי תקשורת מובילים בעולם, שיש לנו איתם הסכמי שיתוף פעולה שיעברו אדפטציה לשוק התל-אביב".

כזכור, בעבר פעלו מספר עיתונים בתפוצה קטנה להומואים, כאשר בין השנים 1996 ל 2008 פעל בתל אביב עיתון ה"זמן הוורוד", שהיה לעיתון הגייז הראשון ששילב בין הומואים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים. העיתון הוביל קו פוליטי חצוף ודי נועז לתקופתו תחת עריכתו של יאיר קידר, שהיה גם למייסד העיתון. בהמשך, עבר העיתון כמה גלגולים ועורכים, חזר לחיים בשיתוף עם רשת שוקן תחת הוצאת ה'אגודה', ושינה שמו ל"עיר בוורוד". כעבור זמן קצר, פסקה הפצתו של העיתון לחלוטין וכיום הוא פעיל באתר של ה'אגודה' און ליין.

מעניין יהיה לראות את אופי המגזין החדש, בתקופה בה מעמדם של הומואים בתל - אביב, הוא יחסית טוב. "המגזין שלנו, בשונה מהמגזינים שיצאו בעבר, פונה לחתך מאוד ברור. אנחנו הולכים לדבר אל הומואים תל-אביביים. משום כך, אין אנו רואים בו מתחרה לערוצי המדיה האחרים שקיימים היום בישראל המיועדים לקהילה ואנו לחלוטין לא שוללים שיתופי פעולה איתם בעתיד", אומרת סיגל רמתי.

דויטש, גייגר ורמתי מוסיפים, כי לאחר החגים יתחיל צוות המגזין החדש בפעולתו במטרה להוציא את הגיליון הראשון בתחילת שנת 2012. המגזין יחולק חינם וימומן מפרסומים בלבד.

>> הצטרפו לקבוצת הפייסובק שלנו

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ