חבר הכנסת עידן רול הודיע הבוקר כי הוא מצרף לצוות הלשכה שלו את לינור אברג'יל, שהקימה את ארגון "טרנסיות ישראל". אברג'יל תצטרף כיועצת ותהיה אמונה בין היתר על פעילות הלשכה למען הקהילה הטרנסית, ובכך תהיה האישה הטרנסג'נדרית הראשונה בישראל שתעבוד במשכן הכנסת. 

"הקהילה הטרנסית, שבמידה רבה פרצה את הדרך לקהילה הגאה כולה, עדיין מודרת ממקומות רבים וסובלת מאפליה קשה", אמר הבוקר ח"כ רול, "חשוב שתהיה לקהילה הזו נציגות בכנסת, גם כדי לתת מענה ישיר, וגם עבור נראות טרנסית במקום בו מתקבלות ההחלטות במדינה. לינור היא אישה מרשימה ובעלת יכולות רבות. היא ראויה למשרה קודם כל בזכות הכישורים שלה. יחד נמשיך ונפעל לקידום שוויון זכויות לקהילה הטרנסית בישראל". 

"מדובר בהתקדמות חשובה לקהילה הטרנסית בישראל", אמרה אברג'יל, "כשחבר כנסת מציע לטרנסית משרה בכנסת, ומבין את החשיבות של ייצוג הקהילה הטרנסית בכנסת, זהו צעד משמעותי וגדול לקהילה שמודרת מהחברה הישראלית. ח"כ עידן רול מסתכל לנו בעיניים ורואה אותנו. אני מקווה שהפתח שהוא פתח יגרום לעוד חברי כנסת ולעוד סיעות פוליטיות להיפתח לקהילה שעד כה הייתה משותקת בפן הפוליטי. אני מתרגשת לייצג את הקהילה ולתת מענים נכונים על מנת לקדם אותנו בסולם החברתי אל עבר השוויון לו אנו ראויים".

עידן רול ולינור אברג'יל  (צילום: באדיבות המצולמים)
צילום: באדיבות המצולמים