"אנחנו פתוחים ועובדים כרגיל", נכתב בפוסט שפורסם אתמול בצהריים בעמוד הפייסבוק של הסאונה הגאה ברחוב קרליבך בתל אביב. בפוסט הם טוענים שפשיטת המשטרה על המקום בליל שישי האחרון (8.6), לוותה בביקור מקדים. "כבר יממה לפני, הגיעו למקום שני שוטרים למקום שהעמידו פנים שמטרת הביקור היא בדיקת רישיון עסק ודרכי מילוט מהמקום", הם חושפים כעת, "השניים ביקשו לעשות סיבוב, צילמו את דלתות החירום ובדקו את סוגי המנעולים. במהלך הביקורת הוצג להם צמיד מפתח אלקטרוני שפותח את כל דלתות הסאונה, לאחר מכן גילינו שהצמיד נגנב".

"בליל שישי בשעה 3 וחצי לפנות בוקר פרצו משטרת ישראל מהדלת הראשית עם הצמיד הגנוב כ-15 שוטרים, ועוד כ-15 שוטרים שפרצו את דלתות החירום בטענה כי הסאונה מוכרת סמים", טוענים מנהלי הסאונה בפוסט.

"הם ריכזו את כל המבלים ברחבה הראשית לתדהמת צוות העובדים", מתאר צוות הסאונה את החוויה המטלטלת, "לאחר בדיקה גופנית גסה של העובדים שלא העלתה דבר, נמצאה קופסה עם חומר צהוב אשר כונתה בתקשורת: 'ערכת טינה'. מאוחר יותר התברר שהחומר שנמצא הוא לא יותר מאשר משחת הלחמה, ששימשה לעבודות התאורה בבר לקראת שבוע הגאווה".

>> אירועי הגאווה 2019: כל הכתבות

>> "חשוב לי שימשיכו לצפות בסרטים שלי אחרי שגומרים" 

>> איך זה מרגיש להיות טרנסית דתיה ולסבית בישראל 2019

לטענתם, "השוטרים החלו להוציא את המבלים אחד אחד לצורך חיפוש בכל חפציהם, הם אפילו התבקשו להוריד תחתונים לכל זאת לעיני המצלמות שהביאו איתם השוטרים".

"באירוע נעצרו מנהל הבר והבעלים שהגיע מיוזמתו למשטרה", הם מעידים בפוסט, "רק לאחר סרטון האימה שפירסמה המשטרה ולאחר איום תביעה, הם הבינו את גודל הטעות ושיחררו אותם מיידית ללא תנאים ואישרו למועדון להיפתח מיידית. אין לנו אלא לתהות על העיתוי ועל ה'מידע המודיעיני' שהביא את המשטרה לבצע פשיטה מתוקשרת ומשפילה שכזאת".

"אנחנו מבקשים להתנצל בפניי קהל לקוחותינו על ההשפלה והחוויה הלא נעימה שעברו ומודים לכולם על התמיכה הנרחבת מקיר לקיר שקיבלנו בימים האחרונים", הם מסכמים, "שבוע גאווה שמח ובטוח לכולם!".