>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

איגי משלוחי מנות
מתנדבי איגי בפעולה | צילום: ענת שילה

לצד מסיבות וחגיגות רבות שיתקיימו ברחבי העיר בפורים, יש מי שמנצלים את השעות האחרונות שלפני החג כדי להכין משלוחי מנות מיוחדים - הכל במטרה לאסוף תרומות לבית דרור - בית מחסה לצעירים להט"בים. אתמול התקבצו מתנדבי איגי - ארגון נוער גאה, מקבוצות המנהיגות החדשות של הארגון, במטרה לסייע לנערי בית דרור שהכינו בעצמם אזני המן. משלוחי המנות יימסרו בתמורה לתרומה של 20 שקלים ומעלה, כאשר מלוא סכום התרומה יועבר לבית דרור.

איגי משלוחי מנות
לפנק, לפנק, לפנק | צילום: ענת שילה

הפעילות התקיימה הודות לשטראוס שתרמו את הממתקים, לאלה ליכטנשטיין ו-unico שעיצבו את האריזות, לאורן ורמוס שהיה אמון על העיצוב הגרפי, לליאור מ-coclico על תרומת הדפוס, למדריכה ענת שילה אשר אפתה את אוזני המן המסורתיות וכל מתנדבי איגי ובית דרור.

איגי משלוחי מנות
התוצאה. היה שווה | צילום: ענת שילה

"שמחנו מאד לקחת חלק בפרויקט חשוב למען בית דרור ועבודת הקודש היומיות שהיא מעשיהם של עובדים ומתנדבים רבים במקום", אמרה נועה מאירמן, מדריכה של קבוצת מנהיגות צעירה באיגי. "היה מרגש לראות בני נוער שעושים למען בני נוער אחרים, בדיוק באותו גיל אבל לא בדיוק באותו מצב. רובנו נוציא בחג הזה עשרות רבות של שקלים על שתייה, מסיבות, תחפושות, תספורת וכו'. עם תרומה סמלית, נוכל להרגיש קצת יותר טוב בפורים הזה".

ניתן למצוא את משלוחי המנות הצבעוניים בג'ודה קפה – בן יהודה 177 (מהיום- חמישי), קפה אלבי – הגדוד העברי 8 (מהיום- חמישי), קפה לנדוור בגן מאיר (בשישי 10:30) .

לאחר חגיגות עשור לאיגי, קמו השנה שתי קבוצות מנהיגות מיוחדות, הפונות לשתי קבוצות גיל (צעירה 15-18 ובוגרת 19-23). בני הנוער הפעילים בקבוצות הם צעירים בעלי מוטיבציה גדולה להשפיע ולבצע מהלכים בעלי אוריינטציה אקטיביסטית בקהילה ובחברה בכלל.

>> קמפיין הסטיקרים החדש של בית דרור