>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

בחור בסופרמרקט (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
גייז ישלמו פחות | צילום: אימג'בנק / Thinkstock
על חטיפי אנרגיה תשלמו אצלם 7 שקלים פחות, בקניית סוכרלוז ייחסכו לכם 5 שקלים; קווקר יעלה לכם 4 שקלים פחות ונייר טואלט ישאיר לכם בארנק 6 ₪: רשת הסופרמרקטים "ויקטורי" פותחת את חודש הכלכלה הוורודה, ומציעה לקהילה הגאה הטבות והנחות על מוצרים רבים במהלך חודש פברואר.

זוהי החברה הראשונה המצטרפת לקמפיין Pink Your Shekels של יזמים ואנשי מפתח בקהילה הגאה, שמבקשים להעלות את קרנה של כוחה הכלכלי של הקהילה.

"נשמח לראות את חברי הקהילה ממשים את ההטבות"

"רשת ויקטורי שמחה לקחת חלק בפעילות חודש הכלכלה הוורודה ולתרום את חלקה", מסרה שרית ביאלה, מנהלת השיווק ברשת. "כרשת ארצית בעלת שני סניפים מרכזיים בתל אביב, אנו רואים בקהילה הגאה כוח כלכלי דומיננטי בעיר ושמחים לחבק אותה. הרשת חרטה על דגלה לסייע ולתמוך בכל דרך אפשרית ולהוות גורם משמעותי בשוק הצרכנות בישראל. ההטבות שאנו מציעים יוצעו לאורך כל חודש פברואר ונשמח לראות את חברי הקהילה מממשים אותן".

אין תמונה
קוואקר בחצי המחיר. מתוך קטלוג המחירים של הרשת

שי רוקח, בין יוזמי הפרויקט, מסר כי מדובר בסנונית הראשונה שמכירה בכוח הוורוד. "רשת ויקטורי פתחה בגאווה את המבצעים של חודש הכלכלה הוורודה, ובקרוב יצטרפו רשתות נוספות".

"חודש הכלכלה הוורודה" הוא יוזמה חדשה של בעלי עסקים ויזמים פעילים בתחום הקהילה הגאה, בהם שי רוקח מבעלי האוויטה, קובו סקרבניק גיטלמן ואליצור ליאון וסמי דדון, בעל בית קפה-ביסטרו "ג'ודה".

קבוצת מילק (צילום: אסנת יהודה)
מימין לשמאל: שי רוקח, סמי דדון, קובו סקרבניק גיטלמן ואליצור ליאון. יוזמי "מילק" | צילום: אסנת יהודה

"המטרה היא לעודד צריכה בעסקים גאים ובעסקים תומכי קהילה, ולעודד פרגון לאותם העסקים", אמרו החברים ל-mako גאווה. "בהמשך יושק מועדון הצרכנות של "מילק גרופ", בשיתוף mako גאווה. בימים אלה יוצאים חבריו בקמפיין מודעות אשר שם לעצמו כמטרה "להעצים את הקהילה, את בעלי העסקים הגאים ולתרגם את הכוח הקהילתי לכוח כלכלי".

רשימת העסקים שלוקחת חלק בקמפיין תתפרסם בקבוצת הפייסבוק של מילק. בנוסף, יעלו סרטונים של אנשי הקהילה בערוץ יוטיוב מיוחד, שיקראו לכם להירתם לפרויקט. חברי הקבוצה יזכו בהטבות והנחות באמצעות כרטיס הטבות שניתן יהיה לקבל בחינם בבתי העסק המשתתפים ובמוקדים מרכזיים של הקהילה.

כרטיסי ניתן להשיג במרכז הגאה, באוויטה, בביסטרו-בר ג'ודה, בביף ובקרוב בעסקים נוספים בתל אביב.

>> מצעד האכזבה: איפה כל המפרסמים הגדולים?