במפלגת "יש עתיד", שקורצת זה זמן לקהילה הגאה, החליטו לשבץ את יו"ר התא הגאה זהורית שורק במקום ה-19 ברשימה לכנסת. מדובר בהישג נוסף לאחר היבחרו של אמיר אוחנה לרשימת הליכוד במקום ה-32. 

בחירתה של שורק בולטת במיוחד לאור פרישתו של ניצן הורוביץ מהמירוץ בפריימריז במרצ והבחירה של הח"כ ממפלגת העבודה להיוותר בארון.

שורק, בת 39, לסבית, דתייה, חיה בתל אביב זה 17 שנים. נשואה ללימור ויחד הן מגדלות את בנה בן ה-16 ובתה בת ה-12. בשנת 2012 קיבלה שורק את אות הקהילה הגאה על פעילותה מעל לעשור בקהילה הגאה על מגוון ארגוניה, במהלכה הקימה את "המניין הגאה" המהווה בית כנסת לקהילה ומקיים פעילויות בחגים ואירועים מיוחדים, שימשה כחברת דירקטוריון בארגון חוש"ן והייתה שותפה בהובלת ארגון הלסביות הדתיות “בת-קול”.

כיו”ר התא הגאה של מפלגת "יש עתיד" פעלה שורק על מנת ליצור השפעה ולקדם את סדר היום הלהט”בי ברמה הלאומית.

בחירתה של שורק היא סממן נוסף לחשיבות שמעניקים ב"יש עתיד" לקהילה הגאה. השבוע תקיים שרת הבריאות לשעבר יעל גרמן מפגש ראשון מסוגו הנועד לקהילה הטרנסג'נדרית, בעקבות מהלכים שהחלה בתפקידה דוגמת מהפכה בניתוחי טרנסג'נדרים בישראל.

שורק מצטרפת, כאמור, לעו"ד אמיר אוחנה ששובץ במקום ה-32 ברשימת הליכוד, שניהם לפי שעה לא במקום ריאלי, שכן הסקר האחרון של חדשות ערוץ 2 העניק ל"יש עתיד" 9 מנדטים בלבד לעומת 19 בכנסת היוצאת ול"ליכוד" 23 מנדטים.