>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
רופוס ובן זוגו
למעלה משנה אחרי שאושרו נישואים גאים בניו יורק, ויותר ויותר זוגות גאים קושרים את הקשר, בהם גם מפורסמים. בסוף השבוע האחרון היה זה הזמר רופוס ויינרייט, שהתחתן עם בן זוגו בחמש השנים האחרונות, מפיק התיאטרון, יורן וייסברודט.

באירוע המרגש, שהתקיים במונטאוק שבלונג איילנד ונוהל על ידי האמנית הטרנסג'נדרית מקס ג'סטין ויויאן בונד, התקיימו הופעות של מקהלת סלומה צ'מברג, דיוויד אהרון קרפנטר ואחותו של ויינרייט, מרתה ויינרייט.

יוקו אונו ושון לנון, אלן קאמינג, לו ריד,  ג'וליאן מור, קארי פישר, מארק רונסון ומפורסמים נוספים היו בין 250 האורחים, שכיבדו את הזוג בנוכחותם.

ויינרייט ווייסברודט התארסו בשנת 2010, ולזוג תינוקת בת 18 חודשים בשם ויוה קת'רין ויינרייט כהן, אותה הם מגדלים במשמורת משותפת ביחד עם בתו של לאונרד כהן, לורקה כהן. 

נישואים גאים הניבו למעלה מ-250 מיליון דולר לניו יורק

לאחרונה דווח כי הנישואים הגאים הכניסו לעיר ניו יורק למעלה מ-250 מיליון דולר. על סמך אותם נתונים, קיום החתונה, הכולל את ההוצאות הרבות כמו גם ביזבוזים של האורחים שהגיעו להתארח בתפוח הגדול, הניבו לעיר כ-259 מיליון דולר בשנה החולפת.

השווי הכלכלי של אישור הנישואים הגאים מגיע מסקר שנערך בקרב 1,700 זוגות גאים וסטרייטים בנוגע להוצאות הכרוכות בקיום טקס הנישואים. הנתונים התווספו לנתוני לשכת התיירות בעירייה, שיחד העריכה את סך ההכנסות לעיר כתוצאה מהנישואים.

ההערכה המשוערת כוללת את הסכום שכל אורחי החתונות הוציאו במהלך שהותם בעיר על מסעדות, בתי מלון ופנאי.

>> שנה אחרי: אלפי זוגות גאים התחתנו בניו יורק