>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם

אין תמונה
מורלס והודעת הנאצה שנכתבה על החשבונית
דיאנה מוראלס הגיעה לעוד משמרת בביסטרו האסייתי ברידג'ווטר בניו ג'רזי, אבל לא ציפתה לסיים את יום העבודה פגועה וכועסת, בעקבות הערה הומופובית של לקוחות אותם שירתה במקצועיות.

מוראלס, ששירתה בעבר בחיל הנחתים, קיבלה הערה מעליבה ממשפחה שסרבה להשאיר לה טיפ בגלל "אורח החיים ההומוסקסואלי" שלה. בעקבות המקרה, כתבה מוראלס מייל לבלוג הידידותי להומואים "Have A Gay Day"  בו סיפרה על ההתמודדות שלה עם המקרה ההומופובי, וסיפורה הפך ויראלי.

לדבריה, כאשר הציגה את עצמה בפני הזוג ושני ילדיהם, נדהמה האם למראה השיער הקצר של מוראלס. "אה, חשבתי שאת הולכת להגיד שהשם שלך הוא דן", אמרה האם, "בהחלט הפתעת אותנו".

"אני מרגישה נעלבת וכועסת"

בסוף הארוחה מוראלס נותרה ללא טיפ על חשבון 93.55 $. במקום זאת היא מצאה כיתוב על הקבלה ובו המסר: "אני מצטערת, אבל לא אוכל להשאיר טיפ בגלל שאני לא מסכימה עם אורח החיים שלך ועם הצורה בה את חייה את חייך".

במייל שפורסם גם בדף הפייסבוק של הבלוג, כתבה מוראלס: "אני מרגישה נעלבת, כועסת, עצבנית ופגועה שככה הילדים שלה יגדלו, וכי שירתתי בחיל הנחתים כדי לשמור על אנשים בורים כמוהם ללא תשלום. סליחה גברת, אבל אני לא מסכימה עם אורח החיים שלך ועם הדרך בה את מגדלת את הילדים שלך, אבל את לא רואה אותי מטיחה את זה בפניך ונותנת לך שירות מחורבן. תשמרי על הפה שלך סגור ותתפללי שדרכינו לא תצטלבנה שוב".

_OBJמשתמשי הפייסבוק הביעו את תמיכתם במוראלס בתגובה להודעה. "בתור חבר בקהילה ההטרוסקסואלית, אני מבקש את סליחתך לאנשים הבורים הללו", כתב אדם אחד. "אני תמיד משאיר טיפ של  15% עד 20 % ולא משנה מי המלצר שלי, מה שהוא עושה מחוץ למום העבודה הוא לא הבעיה שלי ", כתב אחר.

בתגובה שמסרה מוראלס ל-CNN היא סיפרה כי מאז שפרסמה את הסיפור שלה, היא קיבלה יותר מ -2,000 דולרים בתרומות מאנשים ששלחו לה טיפ בדואר, או תרמו לחשבון פייפל מיוחד שפתחה המסעדה.

אין זו הפעם הראשונה בה אנו נתקלים בסיפורים כאלה. בחודש שעבר דיווחנו על מלצר צעיר מטקסס שקיבל פתק נאצה מזוג לקוחות מרוצים. "תודה לך על השירות, הוא היה מצוין. עם זאת, אנחנו לא יכולים להשאיר לך טיפ במצפון נקי, מכיוון שאורח החיים ההומוסקסואלי שלך הוא עלבון לאלוהים. הומואים לא חולקים בעושרו של אלוהים ואתה לא תחלוק בשלנו".