אש פטריק (28), גבר טרנסג'נדר המתגורר בוירג'יניה המערבית בארצות הברית, גילה להפתעתו כי נכנס להריון אחרי פגש סטוץ שהכיר באפליקציית "גריינדר", זאת למרות שהחל את הליך ההתאמה המגדרית שנתיים לפני כן. לאורך כל אותה תקופה, פטריק נטל חוסמי אסטרוגן וטסטוסטרון, מה שאמור היה למנוע אפשרות כזאת, אבל בפברואר 2020 הוא גילה כי הבלתי אפשרי קרה. "אף פעם לא עלה בדעתי שאני יכול להיכנס להריון בזמן שאני נוטל הורמונים, אבל מסתבר שזו אפשרות נדירה ביותר", הסביר. 

פטריק, עובד במערכת בריאות הנפש שלומד בימים אלו לדוקטורט, החליט לעצור את תהליך ההתאמה המגדרית שעבר כדי שיוכל להמשיך בהריון הלא מתוכנן. חודש לאחר מכן הוא הכיר את ג'ורדן והשניים נישאו בפברואר בשנה שעברה, ארבעה חודשים אחרי לידתה של התינוקת רונאן. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Ash Patrick Schade (@ashthegoth)

מאז הלידה, פטריק הספיק לעבור ניתוח עליון להסרת השדיים, אבל החליט לעצור פעם נוספת את ההליך, כדי שהוא ובן זוגו יוכלו להביא ביחד עוד ילדים, לפני שישלים את כולו. "ב-2019 הייתה לי תקופה מאוד קשה נפשית כי עברתי גירושים מבן זוגי הקודם", שיתף פטריק, המתעד את מסע חייו ברשתות החברתיות. "נפגשתי עם סטוץ שהכרתי בגריינדר ונכנסתי להריון בטעות. זה היה שוק, אבל התאהבתי ברעיון והחלטתי לעבור את זה, למרות המאבק בדיספוריה והסיכונים הרפואיים". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Ash Patrick Schade (@ashthegoth)

פטריק, שמספר כי חש דיספוריה מגדרית מאז שהיה ילד קטן, שרד טיפולי המרה קשים, אליהם שלחו אותו הוריו, שקיוו "לתקן" אותו. "כילד הייתי מחביא את החזה שלי בבית הספר. ביקשתי מכולם שיקראו לי אש ותמיד לבשתי בגדים גותים כהים", הוא נזכר. "ביום שבו צולמו תמונות המחזור שלנו אמא שלי שלחה אותי לבית הספר בחליפה ורודה. המורה שלי הכריז בקולי קולות שאני למעשה ילדה בשם אשלי, ואז הפכתי מילד פופולרי לשום דבר בלילה אחד. הילדות שלי הייתה איומה ומלאה בטראומות". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Ash Patrick Schade (@ashthegoth)

את הליך ההתאמה המגדרית החל פטריק ב-2018, ואחרי שגילה שהוא נכנס להריון עלה בו חשש כי הדבר ישפיע לרעה על בריאותו הנפשית. "בגלל המקרה הנדיר אף רופא לא היה מוכן ללוות את ההריון. הסיכון היה מאוד גבוה, במיוחד בזמן התפשטות הקורונה, אבל ברגע שמצאתי רופא שהיה מוכן לטפל בי הוא עשה הכל בשביל שהכל יעבור בשלום. בחדר הלידה, הצוות הרפואי כבר היה מודע למצב הרפואי שלי והם היו פשוט מדהימים". 

"אני יודע שזה נשמע סותר, אבל עבורי, לידה הייתה אחת החוויות הכי גבריות שאי פעם עברתי", אמר פטריק, והסביר מה המשמעות של גבריות עבורו. כילד הסתכלתי על גברים כמודל לחיקוי, וגבריות עבורי לא הייתה מה גודל איבר המין, אלא מה אתה עושה כדי לעזור לאנשים אחרים ומה אתה יכול להגשים ולהשיג בחיים שלך. להביא חיים לעולם הייתה חוויה מדהימה. אני רוצה להיות כן עם רונאן ולספר לה על התהליך כולו, להסביר לה שגם גברים טרנסים יכולים להביא ילדים לעולם. אני רוצה לספר לה שאני גם אמא וגם אבא שלה. הרבה פעמים אנשים שואלים אותי ברחוב איפה אמא שלה, או אם אני עם ג'ורדן הם ישאלו איפה אימצנו אותה. זאת תמיד שיחה מעניינת כשאני מתחיל להסביר". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Ash Patrick Schade (@ashthegoth)