>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
ספגה מכות קשות בראשה במשך דקות ארוכות. איסלן נטלס
במשטרת ניו יורק נוהגים להתפאר בירידה בכמות הפשיעה בשכונת הארלם מוכת האלימות. אולם, מה שקרה לפני כשבועיים הוא לא פחות ממחדל: טרנסג'נדרית בת 21 נרצחה ממש מול תחנת המשטרה, כאשר הוכתה באכזריות במשך דקות ארוכות. בסוף השבוע מתה הצעירה איסלן נטלס בבית החולים.

נטלס, סטודנטית לעיצוב אופנה, התהלכה ברחוב יחד עם חברים קצת לאחר חצות, כאשר קבוצה של גברים ניגשה אליה, שאלה אותה האם היא טרנסג'נדרית, ואז החלה לקלל ולהכות אותה באכזריות. במשטרה אומרים כי החשוד העיקרי, פריס וילסון בן ה-20, הוא שנתן את רוב המכות, ולא הפסיק להכותה במשך דקות ארוכות.

דלורס, אמה של נטלס, אמרה לחדשות WABC-TV, הערוץ של רשת ABC בניו יורק, כי הרוצחים השתמשו במילים כמו: "shemale", "הוא-היא" ו"יצור".

לאחר מכן פונתה נטלס לבית החולים במצב קשה, כשהיא סובלת מפגיעת ראש חמורה. בסוף השבוע הכריזו הרופאים על מוות מוחי והחליטו לנתקה ממכשירי ההחייאה.

"אני מקווה שהרוצח יירקב בכלא"

אמה של נטלס הביעה את זעמה על כך שהרוצח שוחרר בערבות של כ-2,000 דולר, טרם מותה של נטלס, כאשר היה חשוד רק בתקיפה וחבלה בנסיבות מחמירות".

במהלך הראיון התייחסה האם אל בתה בלשון זכר ואמרה: "האיש הזה רצח את התינוק שלי בשתי ידיו. אני לא חושבת שמגיע לו להתהלך ברחוב, כי הבן שלי לא יכול. הוא אפילו לא מסוגל היה לומר לי שהוא אוהב אותי, לעולם לא אשמע זאת שוב.

"לא הגיע לו למות ככה, אני רק רוצה שייעשה עבורו צדק. אני מקווה שהרוצח יירקב בכלא. מגיע לו מאסר עולם, כי הוא לקח חיים".

קליפורניה: כוכבת הרשת נרצחה בדירתה

לפני מספר ימים דווח על מציאת גופתה של כוכבת הרשת דומיניק ניובורן, שנרצחה בדירתה בפונטנה שבקליפורניה. ניובורן הפכה בשנים האחרונות לפופולארית מאד ברשת ובקרב הקהילה הטרנסג'נגרית לאחר שהשתתפתה בסדרת הריאליטי Hollywood Houseboys, שתיעדה את דרכה בהוליווד.

אין תמונה
קיוותה להצליח בהוליווד. דומיניק בניובורן

"השאיפה שלי כעת היא לעבור ניתוח לשינוי מין ולהיות לכוכבת הטרנסג'נדרית הראשונה בעלת להיט בחנות itunes", כתבה ניובורן באתר הסדרה ששודרה בשנת 2010.

מקורות מסרו לערוץ החדשות KTLA כי ניובורן ככל הנראה הוכתה למוות וגופתה נמצאה על ידי חלון ביתה. המשטרה מסרה כי התוקף עזב את הזירה במכונית המרצדס של ניובורן, שנמצאה כעבור שעות באזור ברנדינו במדינה. 

>> גל הומופוביה בניו יורק