מקס נולד וגדל במערב העיר סידני, הוא בן 12 ומזדהה כהומו. בהפגנה שנערכה לאחרונה למען נישואים שווים לכל באוסטרליה, מקס נראה מניף שלט שלא היינו יכולים לנסח בצורה טובה יותר. "כל מה שאני רוצה זה את הזכות להתחתן עם כריס המסוורת'", כתב מקס על השלט שהניף בגאווה, "יש לך חמש שנים עד שאהיה בן 18, אוסטרליה! וגם לך כריס!".

מקס, שיחגוג 13 בנובמבר הקרוב, מספר מדוע ציין דווקא את כוכב הקולנוע השרירי, "אני אוהב את כריס המסוורת' כי יש לו מבנה פנים נהדר... ות'ור!”, התייחס לסדרת הסרטים בהם הופיע כת'ור אל הרעם, "אני יודע שלא אתחתן עם כריס המסוורת', אבל היה לי כיף ליצור את השלט וליצור מודעות לסוגיה חשובה".


"הנושא קרוב לליבי", הוא מספר, "זה מתסכל לדעת שהממשלה לא עושה את ההחלטה בעצמה וכעת הקהילה הלהט"בית חשופה לתגובות רעות, ולכך שמפקפקים בזכות הקיום שלנו".

מקס מתייחס למצב הנוכחי באוסטרליה, בו נעשה ניסיון להעביר את ההכרעה למשאל עם, אך ההצעה בוטלה פעמיים בידי בית המשפט. בשבועות שבין ה-12 בספטמבר עד ל-7 בנובמבר נערך משאל עם וולנטרי באמצעות הדואר, שלמרות שתוצאותיו אינן מחייבות בחוק, עשוי לקבוע את המשך מדיניות הסנאט האוסטרלי בנוגע להרחבת הגדרת הנישואים.

>> 6 סיבות שהכי שווה להיות ורסטילי במיטה

>> יכול להיות שאתם מכורים לסקס ולא ידעתם?

>> אלו האנשים שעשו וביאסו לקהילה הגאה את תשע"ז

"אם כריס המסוורת' יגיב לשלט שלי", מוסיף מקס בתקווה, "אני אהיה ממש שמח שהוא הפגין תמיכה, בקהילה הלהט"בית, ושאדם מפורסם השקיע זמן כדי לתמוך בשוויון בנישואים". מהכוכב ההוליוודי טרם התקבלה תגובה רשמית.

כריס המסוורת' ת'ור (צילום: צילום מסך, מעריב לנוער)
כריס, לטיפולך | צילום: צילום מסך, מעריב לנוער