אדל וג'ניפר לורנס (צילום: מתוך אינסטגרם, מתוך instagram)
אדל וג'ני עושות את הפייסיס | צילום: מתוך אינסטגרם, מתוך instagram

המבלים בבר הגאה Pieces ברחוב כריסטופר בניו יורק נדהמו לגלות את אדל וג'ניפר לורנס נכנסות למקום כאחרונות המרימות ביום שישי בערב (22.3). כמה סרטונים משותפים מהמקום החלו לצוץ מיד ברחבי הרשת, ובהם נצפות הדיווה הבריטית יחד עם זוכת האוסקר וכוכבת "משחקי הרעב" מבלות ונהנות מכל מה שקורה סביבן בבר הוותיק בגריניץ' וילג'.

באחד התיעודים אדל, שמציגה את עצמה כ"אמא שנשארת בבית", מופיעה על הבמה. אחת ממלכות הדראג המארחות את המופע שואלת את אדל: "האם את עדיין מוכנה להתערבב ולבלות עם הגייז הערב?". אדל מיד משיבה: "ברור!". בינתיים, ניתן לראות בסרטון אחר את לורנס מחייכת ומניפה את זרועותיה באוויר. 


משתמשי טוויטר רבים חולקים סיפורים על החגיגות עם אדל ולורנס. "הרגע הרמתי עם ג'ניפר לורנס ואדל... אני ספיצ'לס!", צייץ בחור גאה אחד בטוויטר. אחר צייץ: "אני לא מאמין שאדל וג'ניפר לורנס נמצאות בפייסיס בר עכשיו! OMG!", והיה מי שהוסיף: "מטרות חברות".

>> "מדובר במישהו שהפיץ HIV באופן מודע"

>> גילה שהוא יוצא עם טרנסית - וכך הוא הגיב

>> "בת הזוג שלי אנסה אותי - וזה מה שעברתי אחרי"

אדל ולורנס שתיהן תומכות בולטות של שוויון זכויות לקהילת הלהט"ב. בחודש אפריל בשנה שעברה התברר כי אדל קיבלה הסמכה מיוחדת, כדי שהיא תוכל לחתן את הקומיקאי אלן קאר ובן זוגו פול דרייטון. בדצמבר 2015 ביקרה לורנס בחריפות את קים דייוויס, פקידת מדינה לשעבר בקנטקי, על התנגדותה לנישואים גאים, ותיארה אותה כ"גברת שמביכה אותי מקנטקי".