מאז שהיו קטנים נהגו שני האחים, ג'יימי ודניאל או'הרילי מהעיר קורק באירלנד, להתלבש בבגדי נשים ולהעמיד פנים שהם נסיכות. מהר מאוד הבינו שלא כולם אוהבים להתחפש לנסיכות, ונאלצו לשמור את העניין בסוד. בגיל 14 ג'יימי יצא מהארון כהומו ושנתיים מאוחר יותר, דניאל בן ה-13 יצא מהארון בעקבותיו.

>> למתחם אירועי הגאווה 2016
>> 8 הרווקות הלסביות המבוקשות ביותר בתל אביב

ג'יימי החל להופיע כדראג קווין בגיי-בר המקומי. "הבנתי כמה אני מרגישה בנוח בבגדי נשים", אומרת ג'יימי היום, "זו קלישאה להגיד שתמיד ידעתי, אבל זה היה המצב, ואני המשכתי להדחיק.". עם הזמן דניאל גדל והתחיל להאריך שיער ולהתאפר. "תמיד ידעתי שאני אחת מהבנות", היא מעידה.

אחים שהפכו לאחיות
פעם היינו. מזהים מי הוא מי? | צילום: daily mail, מקור: daily mail
למרות שיצאו מהארון בגיל צעיר, האחיות התביישו לדבר על הרצון שלהן להיות אישה, והתמודדו עם חרדה ודיכאון כל אחת לבדה. האחות הגדולה ג'יימי עברה לעיר דבלין, ודניאל ששינה את שמו לקלואי, נשארה בקורק.

באוגוסט האחרון במפגש משפחתי בבית ילדותן הן חלקו לבסוף את הרגשות המודחקים, והבינו שהן עוברות את אותם קשיים. "הסתכלתי על קלואי וחשבתי, וואו, את נראית כל כך נשית ומהממת", מספרת ג'יימי, "אז שאלתי אותה, את חושבת שאת טרנסג'דרית? היא אמרה לי, כן נראה לי… ואני עניתי לה שאני חושבת שגם אני".

אחים שהפכו לאחיות
"תמיד ידעתי שאני אחת מהבנות" | צילום: daily mail, מקור: daily mail
ג'יימי מספרת שהן ישבו ודיברו שעות על השינוי המגדרי, ומאז הן מסייעות אחת לשניה. קלואי מוסיפה: "אנחנו מדברות על השינוי שלנו וזה נהדר שיש לנו אחת את השניה. אנחנו יודעות בדיוק איך השניה מרגישה". כיום האחיות עוזרות זו לזו להתכונן לטיפול הורמונלי, בתקווה להגיע ולעבור ניתוח לשינוי מין.

הן מצהירות שאמא שלהן, שרה בת ה-47, הייתה ועדיין תומכת מאוד. "לא נראה לי שהיא חושבת שאיבדה שני בנים", אומרת קלואי, "אנחנו עדיין אותם אנשים, רק יותר שמחות".

רוצים לזכות בכרטיסים למתחם ה-VIP של XL במצעד הגאווה? לחצו כאן

>> ראיון בלעדי: "מדונה שינתה לי את החיים"
>> הזמינו את הזוג אובמה לחתונתן - ונדהמו מהתגובה