>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
סניף מקדונלדס באפר דארבי
זה החל בדרישה לגיטימית לעזוב את המסעדה – ונגמר בפשע שנאה על רקע הומופובי: שתי לסביות שקיימו יחסי מין בשירותים של מקדונלדס במדינת פנסילבניה הותקפו מחוץ למסעדה על ידי לקוחות הומופובים זועמים. אישה בשנות הארבעים לחייה דקרה את אחת מבנות הזוג באמצעות חפץ לא ידוע. במשטרה עוסקים באיתור החשודים באמצעות מצלמות האבטחה של המסעדה.

האירוע אירע ביום חמישי האחרון בסניף מקדונלדס בעיירה אָפֶּר דארבי שבמחוז דלאוור, דרום-מזרח פנסילבניה. לקוחות שנכחו בסניף התלוננו בצעקות, שעוררו את תשומת הלב של מרבית הנוכחים בסניף, כי שתי נשים נכנסו יחד לתא שירותים.

מנהלת הסניף נכנסה לשירותים, ולטענתה מצאה את השתיים ב"סוג מסוים של פעילות מינית", כהגדרתה. "היא ביקשה מהם בפשטות לעזוב את המסעדה", אמר נציג השטרה, מפקח מייק צ'יטווד, לערוץ 3 המקומי של רשת KYW-TV, השייכת לרשת CBS.

"לעשות את זה אחה"ת בשירותים של מקדונלדס? WTF"

לדבריו של צ'יטווד, לאחר שהשתיים יצאו מהמסעדה, ניגשו אליהם כמה לקוחות חמומי מוח, והשמיעו לעברן קריאות הומופוביות. בשלב מסוים החל ההמון להכות את הנשים, ואישה בשנות הארבעים לחייה, שנכחה במקום עם שני ילדים, דקרה את אחת הלסביות באמצעות חפץ בלתי ופצעה אותה קל.

המפקח צ'יטווד אמר לעיתון פילדלפיה אינקוויירר כי כאשר הגיעו כוחות משטרה למקום, נמלט ההמון מהמקום. "לקחנו הקלטות מממצלמות האבטחה של הסניף, במטרה לאתר את התוקפים", אמר.

צ'יטווד גם השמיע ביקורת על המעשה הלא שגרתי של בנות הזוג. "כל אחד רשאי לעשות מה שבא לו", אמר. "אבל לעשות את זה ב-17:00 אחר הצהרים בשירותים של מקדונלדס? בין אם מדובר בזוג נשים, בזוג גברים או זוג של גבר ואישה – WTF?".