תקרית מדאיגה התרחשה בבר גאה בעיר דאלאס, טקסס, בשבוע שעבר. שני צעירים נכנסו לבר בשעת לילה מאוחרת, ותקפו מילולית ופיזית את צוות המקום והמבלים. המשטרה חוקרת את המקרה כפשע שנאה. "זה היה כמו סיוט, כי אי אפשר לדעת מה יכול לקרות במצב כזה”, מספר לחדשות CBS רוני מיקילס, שעובד כברמן במקום. לדבריו, הכל התחיל כששני בחורים נכנסו למקום, והחלו לצעוק ולקלל בשמות גנאי הומופובים.

צוות האבטחה ניסה לפנות אותם מהמקום, אך הם החלו להתפרע בתגובה. מיקילס קיבל אגרוף לפניו ואיבד את ההכרה במקום. "הפנים שלי נפתחו, וגם הצד האחורי של הראש היה נפוח, בצד ימין של הראש”, הוא ממשיך לספר כי הוא חזר להכרה בשירותים, כשאחד המבלים במקום מטפל בפצעיו.

גבר שהעדיף כי שמו לא יתפרסם בעיתונות, העלה תמונות רשתות החברתיות לאחר התקיפה, ובה ניתן לראות בבירור את פצעיו. "חבורה של סטרייטים, בגירים בקושי, התפרצו לבר אתמול בלילה”, הוא כותב, “הם עוררו מהומה, וכשכמה מהקבועים במקום נעמדו לצד הצוות, הם הכו אותנו וברחו. אני קיבלתי את האגרוף הראשון. עוד כמה נפצעו. החבלה הגדולה ביותר נגרמה לתחושת הביטחון במרחב שלנו".

בלשי המשטרה לא יכלו לעזור במציאת החשודים, ולכן צוות הבר העלה את צילומי האבטחה מהאירוע בתקווה להשיג מידע על התוקפים. "היית מצפה שב-2020 לא יהיו לנו כאלה בעיות”, אומר גארי וולבורן, הבעלים, "אבל לרוע המזל, זה טבוע בהרבה אנשים. ואני מניח שזה לעולם לא יעלם”.

הברמן שנפצע מספר לצוות החדשות: "אני מקווה שאנשים יתרכזו בלהפיץ אהבה ושמחה במקום שנאה”.