טום דיילי Attitude
טום דיילי Attitude

בשנה שעברה הוא פרץ לתודעה והעפיל לפסגות כל הרשימות, והנה זה קורה לו שוב: השחיין האולימפי הבריטי טום דיילי הוכרז על ידי המגזין הגאה Attitude כגבר הסקסי ביותר בעולם, והוא עומד בראש רשימת הגברים הסקסיים של המגזין, שתתפרסם רשמית רק בשבוע הבא.

"זו הייתה שנה גדולה בשביל טום", מנמק סגן העורך של המגזין. "כשהוא פרסם את הוידאו המרגש שלו בשנה שעברה, בו הוא חשף את מערכת היחסים שלו עם גבר, הוא לא רק שינה את חייו אלא עזר לשנות את חייהם של אינספור הומוסקסואלים צעירים שחיפשו מודל גאה לחיקוי שאפשר להזדהות איתו. אנחנו גאים שהקוראים שלנו בחרו בו במקום הראשון". "אני רוצה להגיד תודה ענקית לכל מי שהצביע עבורי", אמר דיילי בראיון למגזין, "זה משמעותי מאוד עבורי". בנוסף הודה שהוא חולם להפוך לכוכב טלוויזיה, וכי משפחה זה דבר חשוב עבורו: "בשלב מסוים אני אשמח להתחתן ולהביא ילדים".

זאת למרות שדיילי "הפך" להומו רשמית רק לפני כשלושה חודשים: בווידאו היציאה מהארון שלו הרגיע דיילי את המעריצות ואמר כי למרות שהוא נמצא כרגע במערכת יחסים עם גבר, הוא עדיין נמשך גם לנשים. בחודש אפריל האחרון הוא כבר נשמע יותר בטוח בעצמו: "אני הומו עכשיו", אמר הקופץ האולימפי. "יצאתי מהארון ב-YouTube כי רציתי לומר את מה שיש לי לומר בלי שאף אחד יעוות את דברי. סיפרתי למשפחה שלי לפני שסיפרתי לעולם. הייתי מבועת. לא ידעתי מה הולכת להיות התגובה. עשיתי את זה ב-YouTube , כי אנשים כל הזמן חפרו ושאלו שאלות. יומיים אחרי שפרסמתי את סרטון הווידאו הייתי בדרכי ליוסטון למחנה אימונים וגברת זקנה בכסא גלגלים ניגשה אליי ואמרה "אני רוצה להגיד לך תודה. אתה נתת השראה לבן שלי לספר לי שהוא הומו". ואני הרגשתי "הו וואו", ואז היא הוסיפה: "אבל הוא נשוי ואב לשלושה ילדים!" ואני הייתי כמו: "אוקיי. שתהיה לך טיסה נעימה ..."

טום דיילי
רוצה ילדים. דיילי

בראיון בערוץ ITV2 נשאל מדליסט הארד על הנושא של כוכבים הוליוודיים בארון, ולזה ענה: "אנחנו לא יושבים כל היום ורושמים את השמות של כולם, זה לא כמו AA  (אלכוהוליסטים אנונימיים). זה לא משנה באמת. אף אחד לא צריך לדאוג. זה לא משנה מה אנשים אוהבים ולא אוהבים, כל אחד צריך להתעסק בעניינים שלו".

וכמובן שהוא גם הרוויח קצת מכל העסק: דיילי הזמין לאחרונה את הציבור לבוא לראות אותו בספידו כשהוא מתרגל את הצלילה שלו, על מנת להמשיך את המורשת של המשחקים האולימפיים שנערכו בלונדון בשנת 2012, במסגרת קמפיין לעידוד התיירות בלונדון שנערך בעקבות פתיחתו לציבור של הפארק האולימפי. דיילי אמר אז כי הפארק האולימפי הוא המורשת שהשאירה אחריה אולימפיאדת לונדון, המאפשרת לאנשים לבוא ולהשתמש במתקנים האולימפיים, כדי להשאר בכושר או סתם לשם הנאה.

העשירייה הפותחת מאחוריו של דיילי כוללת את זאק אפרון, דייויד בקהאם, זיין מאליק מ"וואן דיירקשן", כוכב "Looking" ראסל טובי, הזמר שיין וורד, הצוללן כריס מירס ושאר כוכבי ריאליטי שאנחנו פחות מכירים בארץ. אבל זה בהחלט לא הופך אותם לפחות סקסיים.

זאק אפרון (צילום: Michael Buckner, GettyImages IL)
מדליית כסף בסקסיות. זאק אפרון | צילום: Michael Buckner, GettyImages IL
אין תמונה
עדיין סקסי. בקהאם

עוד ב-mako גאווה: