>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
יש לו "הוכחות". נוסון לייטר
אחרי שנתגלו ממדי האסון שפקד את החוף המזרחי עם הגעתה של הוריקן סנדי האימתנית, נראה כי יש מי שמצא אשמים למזג האוויר: הקהילה הגאה.

"אחד ממרכזי ההומוסקסואליות במדינה"

הרב נוסון לייטר מארגון "יהודי התורה למען הצניעות" כינה את ההוריקן "צדק אלוהי" בעקבות אישור נישואים גאים בניו יורק בשנה שעברה. עוד הוסיף הרב המלומד, כי "אלוהים לא יהרוס את כל העולם, אבל הוא בהחלט יכול להעניש איזורים מסוימים על ידי הצפות".

בסרטון מוסיף לייטר ומכנה את דאון-טאון מנהטן כ"אחד ממרכזי ההומוסקסואליות של המדינה", ומציין את הופעתן של שתי קשתות בעיצומה של הסופה, כחיזוק לטיעוניו.

דבריו של לייטר נשמעים לאחר שהמטיף הנוצרי הימני-קיצוני, ג'ון מק'טרנן, כתב בבלוג הפרטי שלו כי הקהילה הגאה והנשיא אובמה אשמים במזג האוויר הסוער ובאסון שפקד את המדינה.

את עיקר האשמה, לפי מק'טרנן, נושא הנשיא ברק אובמה עקב הבעת תמיכתו בזכויות הלהט"ב ובקהילה הגאה. "אלוהים באופן שיטתי הורס את אמריקה", כתב מק'טרנן בבלוג שלו. "הסתכלו על מה שקרה בשנה החולפת".

מק'טרן הוסיף, כי אובמה מחזק את ידי המוסלמים, שנשבעו להשמיד את ישראל ולהשתלט על ירושלים.

על אף שמיט רומני הביע התנגדות לקידום זכויות להט"ב בעבר ונתפס בעיני רבים בקהילה כסיכון ממשי לעתידם במדינה, מק'טרנן לא מתעלם גם ממנו. "שני המתמודדים הם פרו-הומוסקסואלים, ונמצאים מאחורי האג'נדה ההומוסקסואלית. רומני יותיר להומואים לשרת בצבא, הוא רוצה יותר הומואים בתנועת הצופים ומעונין בעוד הומואים במפלגה הרפובליקנית".

>> בראד פיט תורם למען נישואים גאים