כוכב "המתים המהלכים" קארי פייטון הציג בעמוד האינסטגרם את בנו הטרנסג’נדר קארטר - והוא תומך בו בכל ליבו. פייטון, שמגלם את המלך איזיקאל בסדרה, שיתף תמונה של בנו קארטר, וכתב בפוסט: "זה הילד שלי, אחד מהאנשים הכי מאושרים והגונים שיצא לי להכיר בחיי. קארטר עם K כי זה מזכיר לו את השם שלי. הוא בחר אותו. תבינו, הוא נולד נקבה אבל תמיד הזדהה כבן".

View this post on Instagram

This my kid. One of the most happy, well-adjusted individuals I’ve ever known. My son, Karter. Karter with a K because it reminded him of my name. He chose it. You see, he was born female but has always identified as a boy. He thought it would be cool if I announced it on social media. I told him that there would be so many supporters but also a lot of jerks who would be harsh. He said, “Yeah, I know about trolls, daddy. I can handle trolls.” Man, there is nothing more beautiful than watching your child feel the joy of exploring what it means to be true to themselves. This is his journey, and I am here for it. I hope you all have the opportunity to feel the unquenchable love that I am feeling right now.

A post shared by Khary Payton (@kharypayton) on

פייטון הסביר מדוע החליטו הוא ובנו להוציא בפני הציבור את זהותו המגדרית של קארטר. "הוא חשב שזה יהיה מגניב אם אכריז את זה ברשתות החברתיות. אמרתי לו שיהיו הרבה תומכים, אבל גם לא מעט מעצבנים שיהיו קשים עם זה. הוא אמר, כן, אני יודע מה זה טרולים, אבא. אני יכול להתמודד עם טרולים".

>> גאווה בשגרת קורונה: אירועי הגאווה 2020 נחשפים

>> האמת מאחורי חייו השערורייתיים של האייקון הגאה הראשון

"אין דבר יותר יפה מלראות את הילד שלך שמח ככה", הוא ממשיך, "מלחקור מה זה אומר להיות האני האמיתי שלך. זה המסע שלו, ואני כאן בשבילו. אני מקווה שלכולכם יש את ההזדמנות להרגיש אהבה ללא סוף כפי שאני מרגיש עכשיו".

View this post on Instagram

A post shared by Khary Payton (@kharypayton) on

View this post on Instagram

A post shared by Khary Payton (@kharypayton) on