המשמרת של סמנתה הית'ון בסניף של רשת הבשרים באפלו ווילד ווינגס ברוקפורד אילינוי הייתה ככל המשמרות, עד שהיא לקחה את ספח האשראי המופיע בתמונה מאחד השולחנות ששירתה. בספח כתוב בכתב יד: "לא יכולים לתת טיפ למי שלא אוהבת את ישו! קעקוע לא טוב". הזוג שישב בשולחן העדיף שלא לתת טיפ להית'ון משום שעל זרועה מתנוסס קעקוע של סמל השוויון בצבעי הקשת, המסמל את תמיכתה בזכויות הקהילה הגאה.

לא ברור מדוע אינם יודעים שקמצנות היא חטא בפני עצמו, שבחרו להוסיף עליה פשע ולתרץ את המקרה המביש בהומופוביה. "עשיתי מעל ומעבר לזוג הזה, וזה פוגע מצדם להשאיר כזה דבר", העידה הית'ון בת ה-20, "גם לי יש חשבונות לשלם".

המלצרית הלסבית והחשבון (צילום: מתוך יוטיוב)
"לא יכולים לתת טיפ למי שלא אוהבת את ישו!" | צילום: מתוך יוטיוב

בראיון הרחיבה שגם היא מזדהה כנוצרית, ושהנושא לא עלה בשיחה מולם. "אני מאמינה באלוהים ובישו, אני בעצמי נוצריה וככזו, לא תשפטו", היא מצטטת את הבשורה על פי מתי, "לא משנה המראה, צריך לאהוב אדם לפי מה שבליבו ולפי איך שהוא מתייחס אליך, לא לפי מה שבחוץ. מה אם יום אחד הילדים שלהם יגדלו להיות להט"בים? הם מתכוונים לנשל אותם? לזרוק אותם לרחוב?”.

הורים לילדים טרנסג'נדרים נחשפים: "השמיים נפלו"

"הדפתי אותו מעלי ודחפתי אותו מהמיטה אל הרצפה"

מאז פרסום התמונה קיבלה הית'ון הודעות תמיכה רבות, כולל לא מעט הצעות לטיפים בפוסט הפייסבוק שנהיה ויראלי. "אני מצטער על נוצרים שלא מייצגים את ישו כהלכה", כתב אחד המגיבים, “הוא [ישו] אוהב אותך מאוד, וככומר וכאחיך בישו אשמח לשלם לך את הטיפ שלך".