>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
שני הגברים המסכנים. מזעזע
אל סרטוני הווידאו המצמררים המתעדים התעללות קשה בלהט"בים, מצטרף השבוע סרטון קשה במיוחד, ממקור לא ידוע. הסרטון שהופיע ברשת האינטרנט בימים האחרונים, מציג שני גברים מוכים למוות באמצעות מקלות וקרשים.

בסרטון באורך שתיים וחצי דקות, שעל פי שפתו הסוואהילית משתמע כי צולם בניגריה, נראה קהל גדול הנאסף סביב שני גברים מוכים ערומים למחצה הנמצאים על האדמה. בתמונה אחת מזוויעה במיוחד, נראה ראשו של אחד הגברים נפתח ומוחו נשפך מחוץ לגולגולת.

צועקים "יא הומו" ו"לא נורמלי"

על פניו נראה כי בעזרת כלי הנשק המאולתרים, רוצח ההמון את שני הגברים. אין אפשרות לדעת בוודאות אם הם מתים, אך ניתן לראות בבירור שהם מפסיקים לזוז ושהם סובלים מפציעות מזוויעות ומסכנות חיים.

ברקע נשמע ההמון צועק מילים כמו 'הומו ' ו'לא נורמלי", שלא ידוע אם הוקלטו בזמן צילום הסרטון או הוספו מאוחר יותר. למרות שניתן לזהות משטרה ודמויות דתיות בקהל, לא נראה כי בשום שלב של הסרטון מישהו מציע עזרה או סיוע רפואי לגברים המוכים.

הסרטון, הועלה לאתר שיתוף הסרטים Kaotic.com ב -9 בדצמבר , ולא ידוע האם צולם בתקופה האחרונה או לא. אתר החדשות Gay Star News פנה למספר פעילים בניגריה ובאפריקה בניסיון לאמת את הסרטון,  אך אף אחד מהם לא הצליח לאמת את האירוע המתואר בסרטון. האתר דיווח כי החקירה שלו לא יכולה להוכיח או לאמת את כל העובדות שנטענו בדיווחים מטעים אחרים.

מטעמים מובנים החלטנו שלא להעלות את הסרטון בכתבה. לצפייה בסרטון, היכנסו. אזהרה: הסרטון קשה מאד לצפייה.