חואן רמון גררו בן ה-22 ובן זוגו כריסטופר לינונן בן ה-32 נרצחו באירוע הירי במועדון הגאה "פולס" שבאורלנדו, תקרית הירי הגדולה ביותר בתולדות ארה"ב. טקס האשכבה עוד לא תוכנן עד הסוף, אך המשפחות הביעו את רצונן שבני הזוג יקברו זה לצד זה.

>> "הרוצח ביקר במועדון הגאה במשך שנים"
>> "אלו האחראים לפשע השנאה הבא בישראל"

"אני חושב שבני היה רוצה שככה זה יהיה", מסביר חואן גררו האב את החלטת המשפחות, "לא אכפת לי מה אחרים יחשבו". חואן וכריסטופר גרו ביחד וחלקו מערכת יחסים מזה שנתיים. משפחת גררו הייתה "אוהבת מאוד ומקבלת", מעידה אריאם גררו אחותו של חואן. גררו יצא בפניהם מהארון לפני שלוש שנים ומשפחתו קיבלה אותו באופן מלא. "הם באמת ובכנות היו מאוהבים, אפשר לדעת לפי איך שהסתכלו זה בזה", היא מוסיפה, "זה קצת מנחם שהם מתו יחד".

Date night

A photo posted by Juan Guerrero (@juang0628) on

"אם זו לא הייתה הלוויה, זו הייתה חתונה", סיפרה האחות בראיון למגזין TIME. גררו סיים לא מזמן את שנת הלימודים הראשונה שלו באוניברסיטת מרכז פלורידה, אחרי שנתיים בקומיוניטי קולג׳. "הוא שאף להיות יועץ פיננסי ועבד כנציג שירות לקוחות בחברת אשראי", מספרת אחותו, "הוא היה כולו אור ואהבה".

לינונן, המבוגר יותר, נעדר מאז אותו אירוע, ובעוד שגופתו של גררו נצפתה מוצאת מתוך המועדון על אלונקה, גופתו של לינונן טרם נמצאה. מותו אושר רק ביום שני אחה"צ באתר האינטרנט הרשמי של העיר אורלנדו לרישום שמות הנפטרים. אמו של לינונן, כריסטין, סירבה להגיב לתקשורת, אך אביו של גררו מספר שהרעיון לטקס משותף לשני בני הזוג היה שלה, ושרצונה הוא להיפרד מבנה בפעם האחרונה ביחד עם בחיר לבו.

חואן גררו היה אמור לחגוג את יום הולדתו ה-23 השבוע. משפחתו עדיין מתכננת לציין את יום ההולדת. "אשתי מתכוונת לבשל את כל המאכלים שאהב", אומר האב, "הוא היה ילד יפה, עבד קשה, הוא היה ידידותי ומתוק. איבדתי חלק מחיי".

Christmas was perfect ❤️������❄️☃

A photo posted by Juan Guerrero (@juang0628) on

והנה סרטון קורע לב שמציג את הפנים מאחורי שמות ההרוגים בטבח האיום:

>> מכתב איום לח"כים אחרי הטבח: "בקרוב אצלכם"
>> בובי בראון חושף: "וויטני יוסטון הייתה ביסקסואלית"