אחרי שהודלפו לרשת, האתלט האולימפי האנגלי טום דיילי מתוודה בראיון למגזין הסאן על חילופי תמונות וסרטונים ארוטיים בסנאפצ'ט עם מעריץ בן 23, שהתרחשו במהלך "פסק זמן" בן 7 חודשים מבעלו לעתיד דסטין לאנס בלאק. ככל הנראה, הסרטונים צולמו זמן קצר אחרי האירוסין המתוקשרים של הזוג.

>> 22 מיתוסים על סקס להט"בי שחייבים לנפץ 

>> הקרבה גורלית: אהבת אם שתשאיר אתכם ללא מילים

“טום ואני דיברנו על הכול", מספר ארוסו, “כל פרט ופרט ממה שקרה. זה הסוד לכך שנשארנו קרובים כל כך והחזקנו כל הזמן הזה ביחד. אני מתכוון לומר, בכנות, שהייתי בחוץ לארץ במשך שבעה חודשים – כבר מקודם הייתי בא והולך, אבל באותו זמן טום ואני החלטנו לבלות קצת זמן בנפרד”.

“זה לחלוטין לא יקרה שוב”, מבטיח טום ומשתף בהתלהבותו לקראת החתונה. בהמשך הראיון הוא מסביר שהקשר שלו עם בלאק מעולם לא היה חזק יותר.


“אני בן 22, ואם אתה מדבר עם מישהו דרך הרשתות החברתיות, זה כל מה שזה. לא היה יותר מזה כלום. מעולם לא נפגשנו פיזית", הוא משתף בנקודה כואבת לרבים, “אבל בעולם המודרני זה מה שיכול לקרות. דברים נגישים יותר ברשת, ויכולים להיות מופצים כמו אש בשדה קוצים. אנשים רק מתחילים להבין מה אפשר לעשות, ועד כמה זה קל לא לחשוב על מה שאתה עושה ברשת”.

את הסוד שלהם לזוגיות בריאה הם לא שומרים לעצמם: “אין לנו סודות במערכת יחסים. אנחנו כנים ופתוחים בכל דבר. מרגע שחזרנו סיפרתי לו הכול. אנחנו נפשות תאומות, והדרך היחידה בה יכולנו לחזור להיות ביחד הייתה להיות כנים, פתוחים, ולחלוק את כל מה שקרה בזמן שהיינו רחוקים זה מזה”.

A photo posted by Tom Daley (@tomdaley1994) on


Post-Production, Pre-Olympic rest and recovery.

A photo posted by Dustin Lance Black (@dlanceblack) on


>> "אתם בזוגיות פתוחה? חושבים על לצרף?"

>> תתכוננו ליציאה מהארון המפתיעה של השנה