על סיפונה של ספינת התענוגות "PV Delice" עלו ב-31 בדצמבר 60 גברים, שרק חלמו לחגוג את סיומה של שנת 2020 הנוראית עם קרוז חלומי, מפנק ובלתי נשכח. מה שהם לא ידעו זה שהמסיבה אכן תיזכר לנצח - אבל לא מהסיבות הנכונות. 

בעוד מקסיקו נאבקת בהתפשטות מגפת הקורונה, מארגני המסיבה החליטו כי תקנות החירום הן בגדר המלצה בלבד. המסיבה המדוברת שווקה לקהל הרחב באתר האינטרנט הרשמי של השייט ובפרסומים נוספים ברשתות החברתיות, בלי שום בושה. רכישת כרטיס, שעלה בין 120-150 דולר, העניקה לגברים לא רק בילוי בלב ים, אלא גם גישה לחוף מבודד לגברים בלבד, גן עדן מלא רקדני גוגו והופעה של דיג'יי. אלא שאז הכל התהפך, פשוטו כמשמעו. 

בסביבות השעה 17 בערב, כשהחגיגות בשיאן ומרגריטות חלומיות מוחזקות בידיהם של עשרות גברים בבגדי ים מזעריים, הסירה לפתע החלה לשקוע. חלק מהבליינים שמו לב כי החלק האחורי של הספינה מתחיל להתנפח, כל זה בזמן שהסירה עוגנת מול חופי פוארטו ויארטה בחוף המערבי של מקסיקו. 

 

 

"זה היה כמו בטיטניק, הכל שקע לאט לאט", שיתף אמיליו בלנקו, אחד הנוסעים המבוהלים שעשה דרך ארוכה משיקגו כדי להגיע לחגיגה. "הצוות פשוט לא ידע לתפעל טוב את הסירה. הים לא היה סוער מידי, עמדנו להפליג חזרה לפוארטו ויארטה, אבל הסירה בקושי זזה". 

תמונות וסרטונים מהרגעים המבעיתים שותפו ברשתות החברתיות, בהם ניתן לראות את החוגגים מנסים לצוף במי האוקיינוס. צוות כלי השייט הזעיק עזרה ובמהירות רבה הגיעו עשר סירות הצלה קטנות. "נאלצתי לשחות לעבר אחת מהן, זה היה מפחיד", נזכר אמיליו. למרבה המזל, האירוע הסתיים ללא נפגעים.