בעלת תכנית אירוח מהנצפות ביותר בארה"ב, אלן דג'נרס, חגגה לאחרונה יום הולדת 60. בפוסט שהתפרסם בטוויטר שלה, חלקה דג'נרס תמונה שלה ושל זוגתה פורשיה דה רוסי בת ה-45, אי שם בחוף טרופי הרחק מבני האדם, או לכל הפחות מאלו היכולים לזהות את השתיים. "חופשת אביב משמחת לכולם!", כתבה דג'נרס מתחת לתמונה המציגה את השתיים במראה טבעי על רקע טבע ירוק ושופע – אבל זה לא הכל מהזוג המקסים.

לכבוד סיום שנתה השישים של אלן דג'נרס, בחרה דה רוסי להפתיע את אשתה במתנה מרגשת במיוחד. דג'נרס לא ידעה מי הוא האורח שעתיד להגיע לתכנית, עד שגילתה להפתעתה את דה רוסי עומדת לצידה. "זה יום ההולדת ה-60 שלך, ועל המתנה שלך להיות מאוד מיוחדת, ולייצג את מי שאת ואת מה שאת באמת שומרת קרוב לליבך – ולא רק כיום, אלא מה שתמיד היה יקר לך", אמרה לה דה רוסי.

"אז לקחתי את זה בחשבון יחד עם השאלות שנשאלו כשנפגשנו לראשונה: את מי את מעריצה? וגם, מה היית עושה אם לא היית מנחה תכנית אירוח?". דה רוסי פנתה לקהל כדי לספר על דג'נרס, שאומרת לה מדי יום כי אינה מרגישה שהיא תורמת מספיק. "כמעט מדי יום! את כל זה השקעתי בתוך המתנה שלך".

בהמשך דה רוסי פינתה את הבמה לסרטון קצר על הגיבורה האהובה על דג'נרס, חוקרת הגורילות המיתולוגית דיאן פוסי, שהונצחה בסרט המבוסס על ספרה "גורילות בערפל". פוסי הספיקה להקים, לפני הירצחה ב-1985, מרכז חלוצי לחקר הגורילות ביערות הטרופים על הרי רואנדה, שמטרתו לחקר ולשמר את אוכלוסיית הגורילות באזור.

>> "אמרתי לו שזה כואב, אבל הוא פשוט המשיך לחדור"

>> "התעוררתי בשירותים של המועדון עם מכנסיים מופשלים"

"למען יום ההולדת שלך אלן", ממשיכה פורשיה, "אני מפגישה אותך ואת הגיבורה שלך דיאן באמצעות בניית הקמפוס ע"ש אלן דג'נרס בקרן דיאן פוסי לחקר הגורילות. כעת, את תצטרפי לדיאן כמגינה וגיבורה של החיות המדהימות הללו, גורילות ההרים". יום הולדת שמח!

A post shared by Portia de Rossi (@portiaderossi) on

A post shared by Ellen (@theellenshow) on