>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק

צ'או סְזֶה-צונג, הטייקון מהונג קונג שהבטיח לשלם מיליונים לגבר שיצליח לכבוש את לבה של בתו הלסבית, חוזר בו מההכחשה כי בתו לסבית. עם זאת, בראיון לרשת אי.בי.סי אמר כי הוא מקווה שבתו, ג'יג'י צ'או, "תירפא" מרצונה החופשי מ"העדפותיה" המיניות. "זאת הבחירה שלה, אבל היא צריכה לוודא שזה מה שהיא באמת רוצה", אמר. "אני חושב שהיא לא יכולה לדעת אם היא לא ניסתה להיות עם גבר".

"'טיפול' שיהפוך אותה לנורמלית"

צ'או האב, אחד המיליארדרים החזקים בהונג קונג, הודיע לפני שלושה שבועות כי ישלם סכום עתק של חצי מיליארד דולר הונג קונגי (כרבע מיליארד שקל) לגבר שיצליח לשכנע את בתו להינשא לו.

זאת למרות שג'יג'י צ'או, בוגרת הפקולטה לאדריכלות באוניברסיטת מנצ'סטר, נישאה בצרפת לאהובתה, שון איב יונג.

במקור הכחיש צ'או האב בראיון לעיתון הסיני בשפה האנגלית סאות' צ'יינה מורנינג פוסט כי בתו לסבית וכי היא התחתנה. זאת למרות שהדבר רשום שחור על גבי לבן בפרופיל הפייסבוק שלה, שם הוצגו גם תמונות ממסיבת החתונה וכן מהטקס הרשמי לאיחוד אזרחי בבניין העירייה בפריז.

כעת, משהבין שהוא לא יכול להכחיש יותר, ממשיך צ'או להבטיח את הפרס הכספי לגבר שיגרום לבתו להתאהב בו. "קיבלתי המון הצעות. יש אפילו בחור אוונגליסטי מארצות הברית שמציע לה לעבור טיפול שיהפוך אותה לנורמלית – ואז יתחתן איתה. אבל מבחינתי, ההחלטה היא רק שלה. אני מוכן לתת את הכסף".

>> "תחשוב שהיו יורים בך בגלל שאתה סטרייט"