הקופץ למים האולימפי הגאה טום דיילי ובעלו לאנס בלאק הכריזו לאחרונה על הולדת בנם, רובי ריי. בציוץ שפורסם בסוף השבוע שעבר כתב דיילי: "ברוך הבא לעולמנו רובי ריי בלאק-דיילי הקטן והמתוק. לאושר ולאהבה שהבאת לחיינו אין מידה". הטרולים קפצו על השלל מיד ואיווררו את כל ההומופוביה שלא ממש טרחו לשמור בפנים. חלק מהם הזכירו את "סיפורה של שפחה", חלק השוו את הזוג לחוטפי ילדים, ואחרים באו בעליצות מלומדות על מקומו הטבעי של התינוק עם אמו.

בהתאם לאותו הגיון, האשימו את השניים בהתעללות בילדים, על כך שניתקו את הילד מאמו, וששמו אותו עם שני הורים זכרים, דבר שלפיהם לא ימלא את צרכי הילד באהבה ובטיפול לעולם.

MY TWO LOVES ❤️ . . . #Repost @dlanceblack with @get_repost ・・・ My new writing partner ❤️

A post shared by Tom Daley (@tomdaley) on

מעבר להומופוביה שמתחבאת מאחורי ההשערות על "משפחה נורמלית" ו"התפתחות תקנית", נשמעו קריאות המגנות את דיילי ובלאק, על שלא חלקו תודה לאישה שנשאה את הילד ברחמה והביאה אותו לעולם. מגיבים אחרים הצביעו על התבטאות של הזוג לתקשורת: "ותודה לכל האנשים שעזרו לנו להפוך את החלום המשפחתי שלנו למציאות נהדרת". ניסוח שכמובן, לא מתייחס באופן ספציפי לאם הפונדקאית.

>> "הוציאו אותי מהארון בפני אשתי בכפייה"

>> "הייתי בגישה שלא צריך להסתיר בולבול בסרט"

>> מי מהדמויות הגאות באמת גיי במציאות ומי ממש לא?

לדיילי כל זה לא מפריע במיוחד, ושלושה ימים אחר כך העלה סלפי ספורטיבי מהמכון, בו הוא מתבדח על משטר האימונים שלקח כדי "למנוע" מעצמו, עכשיו כשהוא אבא, לקבל בוד של דדי.

Morning workout to keep the dad bod at bay

A post shared by Tom Daley (@tomdaley) on

A post shared by Tom Daley (@tomdaley) on