קורי מייסון, הנערה הטרנסג'נדרית שהפכה לכוכבת רשת, לקחה חלק בפרויקט חדש נגד בריונות בבתי-ספר בארה"ב. מייסון פרסמה השבוע בפייסבוק סרטון שזכה ל-20 אלף לייקים והפך ויראלי. על רקע השיר Misfit של להקת High Dive Heart, היא חושפת בסרטון המטלטל באמצעות שלטים את ההתעללות האכזרית שעברה בבית הספר, ומספרת על האילוץ לפרוש לחינוך בבית ועל ההתמודדות שלה עם המצב הנוכחי.

>> מצעד הגאווה 2016 - כל התמונות
>> פרויקט מיוחד: 40 הלהט"בים המשפיעים בישראל

"היום אני אולי נראית מאושרת, אבל לא תמיד הייתי כך", היא משתפת, "ידעתי שאני שונה במשך כל חיי". "כשהייתי קטנה אהבתי לשחק בבובות ולהתחפש. אהבתי גם לשים לק. לנעול את העקבים של אמא היה המשחק האהוב עליי, אבל רק בתוך הבית, אף פעם לא בחוץ".

"בכיתה ה' התעללו בי כל כך קשה", היא נזכרת, "כמעט כל יום חזרתי הביתה בוכה. הם המציאו עלי שקרים כדי שאסתבך. אחד הילדים אמר לי שאני צריכה להרוג את עצמי, בגלל שבכל מקרה אף אחד לא שם עליי. הוא אמר לי שאף אחד לא יתגעגע אליי אם אני אמות. הם היו רעים כל כך, רציתי למות".

הוריה של מייסון הוציאו אותה מבית הספר ולימדו אותה בבית. היא החלה ללבוש בגדי בנות גם מחוץ לבית ומצאה לעצמה את החופש להיות מי שהיא. היא מספרת שהרגע בו הבינה שהיא טרנסית היה כשראתה סרט דוקומנטרי על הילדה הטרנסית ג'ז ג'נינגז. "אמרתי לאמא שלי 'OMG! אני בדיוק כמוה! גם אני בת!'".

מייסון למדה לבסוף להיות עצמה, הוריה לקחו אותה לתרפיסט מומחה לטרנסג'נדרים שעזר לה במעבר. היא התחילה טיפול בהורמונים בגיל 14 כדי לעבור את גיל ההתבגרות כנערה. למרות חוויות העבר הקשות, מייסון חזרה ללמוד בבית ספר ציבורי. הוריה הצליחו למצוא בית ספר קטן באזור שמקבל להטב"ים בצורה מלאה. "המסר שלי לכל הילדים הוא שבריונות זה אף-פעם לא בסדר! אני רוצה להגיד לכל מי שהתעללו בו, זה זמני והמצב ישתפר. דעו שאפילו אם זה לא ניראה ככה עכשיו, אתן מדהימות, אתן יפות, אתן שווות כל כך הרבה ו… אתן אהובות!".

>> למתחם אירועי הגאווה 2016
>> "שכבתי עם 99% מהחברים הסטרייטים שלי"