>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
"קווין פישר", הלא הוא גרג ריקארט
הצופים האדוקים של אופרת הסבון הקלאסית "צעירים חסרי מנוח" (אשר כותב שורות אלו נמנע עליהם) לא שכחו ולא סלחו לחברות יס והוט על שהחליטו במשותף להפסיק את שידור הסדרה בארץ, אחרי למעלה משני עשורים בהם היינו מרותקים כולנו לסדרה.

אולם, בעידן היוטיוב ניתן להתעדכן מדי פעם בנעשה בסדרה. לאחר שמספר דמויות יצאו מהארון, הגיע גם תורו של אחד השחקנים לצאת במציאות מהארון: מדובר בגרג ריקארט, החתיך המסוקס שגילם את דמותו של קווין פישר.

למי שלא זוכר, דמותו של קווין ליוותה אותנו בישראל רק בשנתיים האחרונות, לפני שנעקרנו באכזריות מג'נואה סיטי. הוא הופיע יום בהיר בתור אחיו האובד והעבריין של עו"ד מייקל בולדווין ובנה של גלוריה, שנישאה לג'ון אבוט.

השחקן ריקארט החליט כי ברוח הניצחונות הגאים באמריקה, הגיע הזמן לצאת מהארון, ובציוץ גאה בטוויטר הוא חשף לעולם תמונה שלו ושל בן זוגו, אשר לפחות לטעמו של כותב שורות אלו, הוא חתיך אפילו יותר.

יצא מארון המתים: פיליפ קם לתחייה – וסיפר שהוא הומו

ולמי שבכל זאת לא מעודכן במה שקרה בג'נואה סיטי בשנים האחרונות, הנה סיכום ממש על קצה המזלג:

קודם כל, אפשר לנשום לרווחה. זוכרים שקתרין גילתה שהיא האמא של ג'יל? אז בסוף מסתבר שנפלה טעות, וג'יל בכל זאת היא לא הבת של הזקנה המרושעת שמיררה את חייה. ואפרופו זקנה מרושעת, קת'רין הלכה לעולמה. אמנם למדנו שחוץ מאליהו הנביא וישוע הנוצרי, גם מפיקי "צעירים" יודעים להקים אנשים לתחייה, אולם הפעם לא נראה שזה יקרה, שכן השחקנית המדהימה של קתרין, ג'ייני קופר, הלכה לעולמה במאי האחרון.

אין תמונה
ביחד עם בן הזוג

אבל, אם בתחיית המתים עסקינן, הבה נגיע אל הסיפורים הגאים שנבצר מאיתנו לראות מג'נואה סיטי: עשרים שנה אחרי שנהרג בתאונת דרכים מחרידה, חוזר פיליפ צ'נסלר השלישי ומגלה כי זייף את מותו. המטרה: לברוח מג'נואה סיטי, כיוון שהוא הומו. לדבריו, הוא לא יכול היה להסתיר עוד את נטיותיו המיניות, והעדיף לברוח.

אבל היציאה הראשונה מהארון שמורה לשתי דמויות אחרות. זוכרים את הופ העיוורת שנישאה לוויקטור לפני שנעלמה כלעומת שבאה? אז כזכור, נולד לה ילד, והיא קראה לו ויקטור ניומן ג'וניור. בג'נואה סיטי כמו בג'נואה סיטי, תוך כחמש שנים הפך ניומן ג'וניור מתינוק רך לצעיר בן 20, ועל מנת להבדיל אותו מאביו, ניתן לו השם הנוסף אדם.

אז אדם בסדרה יוצא מהארון בתור ביסקסואל, והוא גם מסתבך בפלילים. מי שנחלץ לעזרתו עורך דין שלא הספקנו להכיר בשם רייף טורס. השניים מנהלים רומן סוער, ובה סצנה של כמעט נשיקה. בכל זאת, הסדרה היא מעוז השמרנות. זוכרים כמה זמן לקח להם לאפשר לשחורים ולבנים לנהל רומן?