>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם? 

טום דיילי (צילום: Clive Rose, GettyImages IL)
עם גבר ומאושר. גם אנחנו | צילום: Clive Rose, GettyImages IL
אחרי השערות רבות ושמועות בדבר נטייתו המינית, המדליסט האולימפי ואלוף העולם לשעבר בקפיצה למים, טום דיילי, מפתיע את העולם ויוצא מהארון.

בסרטון שפרסם היום (שני) ביוטיוב, מודה דיילי שעד עתה היה מוכן לדבר רק על דברים שנוח לו איתם. עכשיו, כשהוא במערכת יחסים רצינית, הוא החליט לקפוץ למים ולספר למעריציו ולעולם כולו על מערכת היחסים הראשונה שלו עם בחור.

"בתחילת האביב השנה החיים שלי השתנו בצורה משמעותית, כשפגשתי מישהו וזה גרם לי להרגיש כל כך מאושר, כל כך בטוח. והכל פשוט מרגיש מצוין. ובכן, המישהו הזה הוא בחור".

דיילי מודה כי הוא בעצמו היה מופתע ממערכת היחסים החדשה שלו, מכיוון שהיה בטוח שהוא עדיין בקטע של בנות. למרות זאת, לטענתו הוא לא יכל היה להיות מאושר יותר. "אני עדיין נמשך גם לבנות, אבל כרגע אני יוצא עם בחור, וזה מרגיש מאד בטוח ופשוט מרגיש נכון.

"תמיד הייתי כן בכל מה שאמרתי. אולי לפעמים התשובות שלי היו מעורפלות אבל תמיד אמרתי את האמת. שאלו אותי הרבה לגבי חיי האהבה שלי, והאם יש לי חברה. אף פעם לא הייתי לי מערכת יחסים רצינית, אבל גם אף פעם לא הרגשתי בנוח לדבר על הנושא, אבל עכשיו אני מרגיש מוכן לדבר על מערכות היחסים שלי".

דיילי התייחס לתגובות האפשריות ליציאתו מהארון ואמר: "אני יודע שיהיו הרבה אנשים שיהפכו את זה לסיפור גדול, אני לא חשוב שזה סיפור גדול.  אבא שלי תמיד אמר לי שכל עוד אני מאושר אז הוא מאושר, וכרגע אני הכי מאושר שיכול להיות. גם אמא שלי מאד תומכת"

את הסרטון סיים הספורטאי המצליח בפנייה אישית למעריציו: "אני עדיין אותו טום. אני עדיין רוצה לזכות במדליה עבור בריטניה בריו 2016, ועדיין יש לי את כל המוטיבציה לעשות זאת. אני שמח שסיפרתי לכם והורדתי את זה מהלב, ואני מקווה שתצטרפו אלי במסע לריו 2016".

דיילי נחשב לקופץ למים הטוב ביותר בבריטניה והוא הבריטי הצעיר ביותר שזכה אי פעם באליפות המדינה בקפיצה למים.הוא פרץ לתודעה העולמית בשנת 2008, כשהפתיע וזכה בהיותו בן 15 בלבד באליפות העולם בקפיצה מ-10 מטרים והפך לאלוף אירופה הצעיר ביותר אי פעם.

דיילי אהוד מאד בקרב הבריטים ונבחר שלוש פעמים לספורטאי הצעיר של השנה של ה-BBC והוא הספורטאי היחיד אי פעם שנבחר לספורטאי הצעיר של השנה יותר מפעם אחת. לאחרונה נבחר על ידי ההומואים בבריטניה  כגבר הסקסי בעולם.