טום דיילי (27), פעמיים אלוף העולם בקפיצה למים מ-10 מטרים, התחתן ב-2017 עם התסריטאי דסטין לאנס בלאק, המבוגר ממנו ב-20 שנה. שנה אחר כך בא לעולם בהליך פונדקאות בנם המשותף רובי, כשברקע ביקורות ועקיצות מרושעות רבות על פער הגילאים בין השניים. 

בראיון לדה גרדיאן לקראת המשחקים האולימפיים, סיפר דיילי איך הוא למד עם השנים להתעלם מהביקורות. "אחד הדברים שלמדתי בשלב מוקדם הוא פשוט לא להתייחס למה שאנשים אחרים אומרים", סיפר. "לאנשים יש את הדעות שלהם, אבל אנחנו לא מרגישים את הפער הזה. כשאתה מאוהב, אתה פשוט מאוהב". 

עוד סיפר דיילי שלא משנה מה קורה לו בחיים, בין אם זו עוד עצה מיותרת שקיבל בנוגע לזוגיות, או תחרות שלא הלכה כפי שקיווה, הנחמה הגדולה ביותר שלו היום היא לחזור הביתה למשפחה.

"תמיד רציתי ילדים, גם כשהייתי בן 12 חלמתי להיות הורה", גילה. "רובי היום בן שלוש. כשאתה הורה זה עוזר לך להבין מה באמת חשוב בחיים. עכשיו, כשאני עומד על הקצה של קרש הקפיצה, אני חושב שלא משנה אם הקפיצה תהיה טובה או רעה, אני אחזור הביתה למשפחה שלי והם יאהבו אותי לא משנה מה יקרה". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Tom Daley (@tomdaley)

מדהים לראות איך דיילי, שאמר בשנת 2005 ל-BBC, כשהיה רק בן 11, שהוא "רוצה להגיע לאולימפיאדה ולקחת מדליית זהב", השתנה. 16 שנים עברו מאז, הוא זכה בשתי אליפויות עולם וקטף שתי מדליות ארד אולימפיות, אבל היום הוא מסתכל על הילד ההוא ואומר כמה זה מטורף לראות את עצמו אובססיבי כל כך. "אם זה היה הילד שלי שמדבר ככה בגיל הזה הייתי אומר לו להירגע, לקחת את הזמן וליהנות", אמר ל-BBC ספורט. 

לפני שהגיע למשחקים האולימפיים בטוקיו, סיפר דיילי ל"דה דיילי מירור" כי קפיצה למים היא כבר לא הדבר הכי חשוב בחיים לו. "אם הייתי קופץ טוב או לא זה היה משפיע עלי כבן אדם, אבל עכשיו אני בראש ובראשונה אבא ובן זוג", סיפר והוסיף שלמרות שהוא עדיין מרגיש את הלחץ סביב התחרויות, עכשיו "יש לי דברים יותר חשובים בחיים, בעיקר הבן שלי. המחשבה שהוא הולך לראות אותי מתחרה, אפילו אם זה רק בטלוויזיה, מרגשת אותי". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Tom Daley (@tomdaley)