שידור חי ממרוץ סוסים באירלנד קיבל תפנית משעשעת, כאשר לקראת סוף הדיווח התנהלה מאחורי הכתבים "הצעת נישואין" כושלת, שהצליחה לבלבל את הכתבים ולגרום למנחה להתפקע מצחוק בסיומה. 

הצופים בשידור החי יכלו להבחין כי מאחורי הכתב והכתבת שניסו לסיים את השידור, גארי אובריאן וליסה אוניל, גבר צעיר כרע ברך ושלף טבעת מדומיינת לחבר שעמד לצידו. גארי אמנם שם לב להצעה, אבל ליסה והוא היו כל כך עמוק בתוך שיחה נלהבת על המרוץ שהם בחרו להתעלם ולא לומר על כך מילה. 

אבל אז הגיעה האכזבה, והגבר שזכה בהצעה המדומיינת הניד את ראשו לשלילה וברח מהמקום, בזמן שהוא משאיר את החבר מבולבל ונדהם. הדרמטיות של כל הקטע נתנה את הרמז הראשון לצופים שמדובר במתיחה, אלא שרק אז, בזמן שהבחור ההמום נשאר לבדו, החליט גארי להתייחס לסיטואציה ואמר "נראה לי שהבחורים מאחורינו עומדים להתחתן. נאחל להם בהצלחה, ליסה. אני חושב ששניהם יהיו מאוד מאושרים ביחד". 

כמה שניות אחר כך, בזמן שגארי הודה לליסה והחזיר את השידור לאולפן, הופיעה מאחוריהם קבוצת גברים והצטרפה לשבור הלב. כל החבורה התחילה לקפוץ ולשיר, מה שהבהיר לכולם שבסך הכל מדובר במתיחה משעשעת, ושאף לב לא נשבר במהלכה. מנחה התוכנית נהנה מאוד מהמופע ולא הצליח להפסיק לצחוק. "זה היה ממש טוב", הוא אמר וסיכם את כל האירוע, לפני שהמשיך בשידור. "הם העמידו פנים שהם עומדים להתחתן, ואז הוא כמובן ברח ממנו".