השחקנית וינונה ריידר שמככבת בימים אלו בסדרת המסתורין המצליחה Stranger Things, דיברה בעבר בפתיחות על תקופת התיכון שלה בה סבלה מבריונות ונידוי, אבל את הסיפור הזה עוד לא שמענו. בפוסט שהפך ויראלי לאחרונה, ריידר בת ה-46 מתארת כיצד שנים אחרי אירוע מאוד לא נעים בתיכון, היא זכתה להגיש נקמה מתוקה לאחת מהבנות שהתנכלו לה בגלל המראה שלה.

הפוסט מצטט שתי פסקאות מהביוגרפיה של ריידר שפורסמה ב-1998 בצירוף לתמונת המחזור של ריידר, עם החותמת: “וינונה ריידר היא הכלבה הזו".


ריידר מספרת שכשהייתה בתיכון נהגה להסתובב בתספורת קצרה, ובבגדים לבנים שהשיגה ב"צבא הישועה", ארגון צדקה שכמו ויצ"ו מחזיק חנויות בגדים יד שניה. "הלכתי לכיוון השירותים כששמעתי אנשים קוראים לי 'יא קוקסינל'. הם דפקו את הראש שלי בתוך הלוקר. נפלתי על הרצפה, והם פוצצו לי את הצורה בבעיטות. אחר כך הייתי צריכה תפרים".

"בית הספר השעה אותי לצמיתות, אבל לא את הבריונים", ריידר מעידה ומוסיפה, "לדעתי הם חשבו שאני נער הומו".

וינונה ריידר ב"Stranger Things" (צילום: יוטיוב )
להגשים את החלומות שלך זו הנקמה הכי טובה | צילום: יוטיוב

"שנים לאחר מכן, הייתי בבית קפה כשפגשתי את אחת הבנות שבעטו בי. היא אמרה לי: 'וינונה, וינונה, אני יכולה לקבל חתימה?'. אמרתי לה: 'את זוכרת אותי? זוכרת את הילדה שנתת לה מכות בכיתה ז'?', והיא ענתה, 'בערך'. אמרתי לה: 'זאת אני. לכי תזדייני!'”.

>> 20 שנה ל"בעל בעל לב": צפו בסרט המלא

>> הדוגמן הטרנסג'נדר לא משאיר הרבה מקום לדמיון

ריידר יודעת היטב שלהגשים את החלומות שלה, זו הנקמה הטובה ביותר לכל הילדים בחטיבת הביניים שצחקו עליה כי היא הייתה שונה, לבשה בגדי בנים וחונכה בקומונה של היפים בקליפורניה.