הגברים של פלורידה אחראים כבר שנים לשטף אינסופי של ידיעות וחדשות הזויות, שהן אמנם אלימות - אבל גם מצחיקות והזויות בטירוף. רוצים לשחק משחק קטן? חפשו בגוגל "Florida man" יחד עם יום ההולדת שלכם, ואנחנו בטוחים שתמצאו ידיעה שתפיל אתכם מהרגליים. אם אין לכם כוח לזה, אתם תמיד יכולים להיזכר ברגעים הגדולים שלהם.  

קחו, לשם דוגמה, את הידיעה הטרייה הבאה, הכוללת שני גברים, אורגזמה - ואקדח. ב-22 באוגוסט הגיע מילו ג'והנסון, תושב פלורידה בן 56, לבדיקה רפואית במהלכה נבדקה גם בלוטת הערמונית שלו (פרוסטטה). הדרך הנוחה והקלה ביותר להגיע אליה היא דרך פי הטבעת; ומפני שהפרוסטטה אחראית על העונג המיני בגברים, מגע עימה יכול להיות נעים, ואפילו מאוד (זאת הסיבה שמין אנאלי מרגיש טוב כל כך). 

עם זאת, בבדיקה רפואית הדיסוננס יכול להיות מבלבל מאוד: חוסר הנוחות של הבדיקה הרקטאלית מתנגש עם התגובה הטבעית של הגוף לגירוי, שעשוי להוביל לאורגזמה או לפחות לפליטת זרע, והתוצאה היא מטופל נסער מאוד. כמה נסער? נסער מספיק כדי לשלוף אקדח, לירות ברופא ולברוח מהמדינה. 

בדיקה רקטלית (צילום: shutterstock | Tiffany Bryant)
בדיקה רקטלית | צילום: shutterstock | Tiffany Bryant

למרבה המזל, הרופא שרד את התקיפה האלימה ואפילו הספיק להחלים מאז. ג'והנסון, שעבד בג'קסונוויל כאיש מכירות בסוכנות רכב, נעלם ללא עקבות, ויש הטוענים שהוא יצא מגבולות ארצות הברית. 

הרופא, ד"ר סמית', מעיד שהוא מבצע בדיקות פרוסטטה כבר יותר מ-30 שנה, וכי חלק מהגברים מגיעים לשפיכה במהלך הבדיקות באופן תדיר וטבעי - בלי קשר למיניות שלהם. "מילו צריך עזרה", הוא אמר, "הפרוסטטה היא כמו נקודת הג'י של הגברים והיא נושאת את הזרע. היא מאוד רגישה, אז כשנוגעים בה ומעסים אותה, מגיעים לאורגזמה כמעט ללא מאמץ. הדרך היחידה להגיע אליה היא דרך פי הטבעת, אז הבדיקה מעוררת חוסר נוחות אצל רוב הגברים. אני מבין שמילו נדהם ממה שקרה לו, הוא פירש את האורגזמה כעדות למעשה מיני שהתרחש בינינו והפך תוקפני מאוד. הוא הורה לי להתנצל ולומר 'no-homie', למרות שלא ידעתי אפילו מה זה אומר". 

ד"ר סמית' טוען שהוא ניסה להרגיע את ג'והנסון כמיטב יכולתו - אך למרות זאת המטופל שלף אקדח, ירה בו פעמיים בחזה - ונמלט. בת זוגו בת ה-29 של היורה העידה שהוא התקשר אליה מיד לאחר המקרה, קרא "האסטה לה ויסטה" - וזו הייתה הפעם האחרונה שהיא שמעה ממנו; כי מאז הטלפון נותק והוא לא יצר קשר. "אני יודעת שהוא הומופוב ושונא הומואים, אבל לשלוף נשק? לא חשבתי שהוא יגיע רחוק כל כך", אמרה.