הכוכב הגאה קולטון היינס מספר בראיון למגזין Out על הקשיים והמאבקים שניהל כשיצא מהארון, ובדרך שלו בין הסתרה וגילוי זה שנים. בגיל 14 הוא יצא מהארון בפעם הראשונה, אמו ואחיו הגדול סירבו לקבל זאת ובבית הספר היה קורבן לבריונות. הוא ברח מבית אמו ועבר בין חברים ומכרים בעיר הולדתו הקטנה בקנזס. בזמן שהתחבא ממשפחתו, נאמר לו שאביו איבד את עצמו לדעת במנת יתר.

>> רקדן, דוגמן, הומו גאה – ובן של אגדת כדורגל ישראלית

>> כבוד: אלפי גייז מכל אירופה מרימים לתל אביב

"אני האדם האחרון שיגיד 'הו! אבא שלי… רחמים עלי!', אבל כן, אמרו לי שאבא שלי התאבד בגלל שגילה שאני גיי", מספר קולטון. "אז מובן מאליו שהייתי אבוד, ושאלתי 'איך אתם בכלל יכולים להגיד כזה דבר?' ואת האמת כנראה לא נדע לעולם".

קולטון מספר שאותה שנה ברח מקנזס שם נגרר מפנימיה לפנימיה ועבר לגור אצל אחותו בפלורידה. אביו התגרש מאמו כשהיה קטן וחי לבדו, במנותק מהמשפחה. "כשאחי ואמא שלי הלכו לאסוף את הדברים של אבא מהדירה שלו", הוא נזכר, "התמונה היחידה שהייתה תלויה לו על המקרר הייתה שלי, תמונת סיום כיתה ח'. וכל מה שהיה לי לומר היה, 'פאק'".

x @blairgetzmezibov x September cover of @outmagazine ❤️❤️❤️

A photo posted by Colton Haynes (@coltonlhaynes) on

 

צעדיו הראשונים של היינס בהוליווד נעשו תוך כדי מאמץ להסתיר את נטייתו המינית. מה שלא יכול היה להסתיר היה את ההופעה הראשונה שלו בתור דוגמן: סדרת צילומים בסגנון פורנוגרפי למגזין נוער גאה, בה היינס הקטין ובן זוגו דאז מתנשקים, כשבכל תמונה הם מאבדים פריט לבוש אחד או יותר. הסוכן שלו באותה תקופה סילק את היינס, ואמר לו להשלים הכנסה כנער ליווי.

מאז הוליווד האירה פניה בפני הכוכב העולה. "אני מרגיש רע על זה שהייתי צריך לשקר לזמן רב כל כך", מעיד היינס, "אבל נאמר לי שזו הדרך היחידה שבה אפשר להצליח בתעשייה. כשאתה צעיר בתעשייה אנשים מנצלים אותך והם באמת אומרים לך שהחלומות שלך עומדים להתגשם. אם אתה מאמין לזה, אתה תעשה הכל. ואתה בטוח תאמין לזה, במיוחד אם אתה מקנזס".

My September issue of @outmagazine :) �� x @blairgetzmezibov . Hair by @angeloevans , styling by @grantwoolhead / story by @rkurtosenlund . Never thought this day would happen and am currently in tears (y'all know I get emotional haha). So happy

A photo posted by Colton Haynes (@coltonlhaynes) on

I found a unicorn today. Mind blown. I'm never growing up & I'm gonna play in the pool with my friends everyday after school

A photo posted by Colton Haynes (@coltonlhaynes) on

>> קשה לצפייה: בני הזוג הוכו במהלך החופשה

>> הדוגמן הטרנסג'נדר הלוהט דורש: "אל תגידו לי לשים חולצה!"