רק לפני חודש דיווחנו לכם שהקופץ למים האולימפי בן ה-22 נאלץ להתוודות על סשן סקסי במיוחד בסנאפצ'ט שקיים עם מעריץ צעיר. דיילי ובן זוגו הבמאי האמריקאי דאסטין לאנס בלאק עומדים להתחתן בקרוב, ובתגובה לשמועות סיפרו לתקשורת שהיו ב"הפסקה שקטה" במשך 7 חודשים, בהם חיו בנפרד בגלל עומס עבודה.

>> אנחנו יכולים לנחש באיזה סוג פורנו אתם צופים

>> "אצל כל אחד אפשר לזהות נזילות מינית מסוימת"

כעת נחשפת ידיעה מסעירה עוד יותר: האתלט האולימפי קיים קשר מיני עם אדוארד וויליאם, דוגמן בן 27 המתנשא לגובה של שני מטרים, והחליף איתו הודעות אינטימיות. וויליאם ודיילי נפגשו ברחובות לונדון, הם אינם גרים רחוק, ודיילי הזמין את וויליאם למפגש חברתי וקפה עם בלאק שהיה במקום.

Wavey

A post shared by Edward William (@edwardwilliamb) on


Puppy cuddles are the best type of cuddle. #Love #Puppy #Home

A post shared by Edward William (@edwardwilliamb) on


לאחר המפגש הגיעו הודעות שלא השאירו מקום לפקפק בכוונתו המקורית, כך לפי מקור אנונימי המקורב לוויליאם. דיילי היה שולח הודעות בסגנון "אני חרמן בבית, אתה יכול לבוא?" או "לאנס לא פה, אתה בסביבה?". לדברי המקור, השניים היו נפגשים למפגשים מיניים קצרים, שעליהם העיד בפניו אדוארד "טום מלא ביטחון, ישיר, ועם דחף מיני עצום”.

מסתבר שהקשר בין החתיך המקומי ודיילי הסתכם בסקס בלבד, המקור מוסיף שמאז הפגישה הראשונה וויליאמס לא הוזמן למפגשים חברתיים נוספים, אלא רק כשדיילי היה לבד בביתו.

יכול להיות שדיילי ובלאק מנסים להסתיר שמערכת היחסים ביניהם לא הייתה מונוגמית, ויכול להיות שאין אמת בשמועה. מה שהולך ונעשה ודאי יותר הוא מעמדו החדש של דיילי כסמל מין. שני הצדדים נמנעו מלהגיב.

Rome...you were amazing! Check out what @dlanceblack and I got up to on our trip to Rome for the #RFF2016 :) latest VLOG now LIVE on my channel here... https://youtu.be/js1FO2f9xHM

A post shared by Tom Daley (@tomdaley1994) on

So proud of this one tonight. :) I can't wait for the rest of the world to see "When We Rise"! It's never been more important to be totally accepting and inclusive. #RFF2016

A post shared by Tom Daley (@tomdaley1994) on


We met Mickey Mouse! Check out my latest VLOG on my channel now!! >>> https://youtu.be/kmli_htYZJ8

A post shared by Tom Daley (@tomdaley1994) on


>> "לא סיפרתי לה בדייט הראשון שאני הומו"

>> "תתעורר, בן הזוג שלך לא באמת רצוי במדינה שלנו"