צ/אז בונו (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
בקרוב החתונה: צ'אז ואליה | צילום: אימג'בנק/GettyImages

אחרי שספג אינספור ביקורות על השתתפותו בעונה הקודמת של רוקדים עם כוכבים, הוכיח צ'אז בונו שהוא לא מפחד מכלום. 
הכוכב הטרנסג'נדר (בנה של הזמרת שר) הציע לחברתו להינשא לו בפתיחת העונה החדשה של תכנית הריאליטי בכיכובו "להיות צ'אז".

הפתיע את חברתו בטבעת יהלומים

בפרק ששודר ביום ראשון, הפתיע בונו בן ה- 42 את חברתו, ג'ניפר אליה, בטבעת במתנה. בונו, לבוש בפולו כחולה ובז'קט שהפך למסל ההיכר שלו, אמנם לא שאל את השאלה המסורתית "התינשאי לי", אבל הטבעת הבומבסטית עשתה את העבודה, ואליה הבינה מייד כי הצ'קים השמנים בדרך. "זה מדהים, זה ענק, זה יפה", אמרה אליה בהתרגשות לבונו, שהתרגש לא פחות.

אין תמונה
מתוך הפרק המרגש ששודר ב ABC. בונו מציע לאליה

התכנית, המשודרת ברשת הטלוויזיה החדשה של אופרה ווינפרי OWN, ממשיכה את העונה הקודמת והמצליחה של תכניתו של בונו, "להפוך לצ'אז", שם התעבק בונו בעיקר בתהליך שעבר בעיצוב זהותו המגדרית.

בקדימון לפרק ששודר בארה"ב, אליה מספרת כי היא חוששת לחייו של בונו. בדמעות מספרת אליה על הכמות האדירה של המיילים השטניים שבונו מקבל ביום, במיוחד מאז השתתף בתכנית של ABS רוקדים עם כוכבים. "אנשים כל כך מפחדים שהוא נכנס אליהם הביתה בטלוויזיה. אנשים שעושים שינוי, נפגעים, וזה לא שווה את זה. זה מטורף. לא שווה להשתתף בתכנית, אם זה המחיר שצריך לשלם".

מתוך רוקדים עם כוכבים:

כצפוי, בונו אינו מתרגש מכל ההמולה סביבו, ומספר למגזין ההוליוודי TheWrap.com, כי הוא פעיל חברתי משנת 1995, והוא רגיל לשנאה מסוג זה. "אם כבר הייתי לחוץ במלך העונה של רוקדים עם כוכבים, היא נבעה משום התמיכה הגדולה שקיבלתי, ומהחשש לאכזב את התומכים הרבים". בעבר הצטלם בונו לקמפיין למען נוער להט"בי והעלה סרטון תמיכה לאינטרנט.

הסרטון של בונו לפרוייקט IT GETS BETTER

רשת הטלוויזיה של אופרה ממשיכה להוביל בכל הקשור לקהילה הטרנסג'נדרית ומשדרת שתי תכניות שעניינן הקהילה הטרנסית. בנוסף לתכניתו של בונו, משדרת הרשת סדרת ריאליטי חדשה על ילדה טרנסג'נדרית בת 11 ומשפחתה, המתארת את החוויות וההתמודדות אותן היא עוברת.

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה

>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?