רונלד פאטון בן ה-50 מואשם בהתעללות הומופובית באישה בת 63, בתקיפה מינית ובנסיון לאונס בבריטניה. על פי כתב התביעה פאטון, שלא היה שבע רצון מנטיותיה המיניות של שכנתו הוותיקה, החליט "לרפא אותה" על ידי כך שיאלץ אותה לקיים יחסי מין עם גבר, ועל הדרך שבר את ירכה.

בית המשפט שמע מפי הנתקפת כי באחד מן הימים ערכה מסיבת גינה עם כמה מחבריה הגאים, בעוד פאטון שעבר במקום החל לצעוק לעברם הערות הומופוביות. כמה שעות לאחר מכן דפק פאטון על דלתה והזמין אותה למשקה. לדבריה, עם הגעתו, פאטון יצר את הרושם שהוא רוצה לאחות את הקרע שהיה קיים בין שניהם.

עקב כך היא הגיעה לדירתו, אבל "ככל שהערב נמשך, הוא הפך די שיכור והרגשתי שלא בנוח עם הכיוון אליו השיחה מתפתחת", סיפרה. "הוא הזמין אותי לשבת על הספה לידו, אז צחקתי והזכרתי לו שאני לסבית. בשלב מסוים הלכתי לשירותים וכשחזרתי הוא חלף על פני ושמתי לב שהוא כיבה את האורות הראשיים בסלון. פתאום הבנתי שאף אחד לא יודע איפה אני אז התקשרתי לבן שלי, אבל רונלד אמר לי שאני אצטער על זה".

אונס - אילוסטרציה
"תפסיק עם זה, אל תיגע בי"

"אמרתי לו שהגיע הזמן שאני אזוז, ואז הוא שאל אותי אם הוא יכול להוריד את החולצה שלו", סיפרה. "אמרתי לו שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה כי זה הבית שלו ואני במילא הולכת, ואז הוא הניח את ידיו מתחת לחזייה שלי ודחף אותן עד לסנטר".

"הייתי בהלם וניסיתי לדחוף אותו משם. אמרתי לו 'תפסיק עם זה, אל תיגע בי'". לאחר מכן הוא משך את המכנסים ואת התחתונים שלה וניסה לאנוס אותה, ואז תקף אותה מינית כשניסתה לדחוף אותו משם.

"הוא הפך לאלים וכועס מאוד, אבל אני משכתי את המכנסיים שלי, יצאתי משם מהר ככל שיכולתי ונעלתי את עצמי בחדר האמבטיה של הבית שלי", העידה, "והרגשתי מאוד מלוכלכת אז התקלחתי. כשהוא תקף אותי שמעתי קליק באחד המפרקים בירך שלי, וזה היה מאוד כואב".

כשפאטון נעצר, הוא מלמל לשוטרים: "אני לא יכול להאמין לזה, היא לסבית". מצדו הוא עדיין מכחיש ניסיון אונס ותקיפה מינית של האישה, והמשפט בעניינו עדיין נמשך.

"נישואים חד מיניים הפכו לחוקיים", אמר התובע קרי ארקר, "אבל עדיין יש כמה אנשים שחושבים שלהיות הומו זו מחלה ושאם אדם הומוסקסואל מקיים יחסי מין עם חבר מהמין השני הוא נרפא".

עוד ב-mako גאווה: