חבורה של נשים לבנות הטרוסקסואליות בארצות הברית דרשה מזוג נשים לסביות אפרו-אמריקאיות להפסיק להתנשק בבריכה, בטענה שילדים רואים אותם. כך נפתחה תקרית לא נעימה, שסופה תועד בסרטון שעלה לעמוד האינסטגרם "the black bay area", ומציג את הרגע המביך בו קבוצת הנשים גורשה מבית המלון "קימפטון סוייר" בסקרמנטו. 

הפוסט שמלווה את הסרטון מפרט את האירועים שקדמו לחיכוך המיותר. "היו הרבה זוגות סטרייטים לבנים שהפגינו חיבה פיזית, אבל הן התעקשו שרק הזוג השחור והקווירי הזה יפסיק", נכתב בפוסט. "ואנחנו יודעים בדיוק למה". בנוסף, בפוסט נטען כי לאחר שאורחי המלון החלו להתעמת עם קבוצת הנשים וקראו להן גזעניות, חלקן טענו שהן לא יכולות להיות כאלה כי הן ממוצא היספני. 

בסרטון עצמו, קבוצת הנשים מלווה על ידי אנשי ביטחון מחוץ למתחם, בזמן שאורחי המלון צועקים "בושה", כמחווה לסצנה המפורסם של "משחקי הכס". חלק מהנשים פשוט החליטו לצאת החוצה, אבל שתיים נוספות בחרו דווקא להתעמת עם אורחי המלון. הראשונה, נניח ששמה הוא קארן, צעקה על הנוכחים ואף הניפה אצבע משולשת כלפי הצלם, לפני שהסתלקה מהמקום.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by The Black Bay Area LLC™️ (@theblackbayarea)

אבל חברה שלה, נניח ששמה הוא גם קארן, בחרה להתעמת עם אורחי המלון ארוכות ושאלה את אחת מהם אם יש לו ילדים. אחרי שענה כי הוא לא מעוניין בילדים, היא ענתה "יופי, כי אתה תהיה פאקינג אבא גרוע", והמשיכה לטעון שהיא מעולם לא הייתה כל כך מובכת עבור המין האנושי. "אני אישה יהודייה מניו ג'רזי שחיה באוקלנד ואתה חתיכת חרא מגעיל", אמרה וקיללה עוד ועוד, בזמן שילדים עומדים ומסתכלים עליה - כן? 

הסרטון הופץ כמובן ברשתות החברתיות וזכה למאות אלפי צפיות. "לא שאני אוהבת להשתמש במילה שמתחילה באות F, אבל הנשים הלבנות הן הנשים היחידות שקיללו", כתבה בת הברית של הקהילה הגאה, הקומיקאית קתי גריפין, וציינה את האירוניה בכך שהאישה הייתה מאוד מודאגת שילדים יחשפו לקצת אהבה לסבית, אבל לא הפריע לה לקלל ולצעוק כל כך הרבה לידם. 

ניקי קרלסון, מנהלת בכירה בבית המלון אמרה לכלי תקשורת מקומיים שבית המלון "אינו סובל אפליה או תקיפה מילולית משום סוג", והוסיפה כי "התקרית האומללה התרחשה בין אורחים במהלך סוף השבוע האחרון, אך פתרנו אותה במהירות".