>> לקבוצה של mako   גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
כולם מסקרנים אותה. רודריגז ב"מהיר ועצבני 6"

שבוע אחרי יום הנראות הבינלאומי לביסקסואלים, מצטרפת חברה חדשה לקהילה. השחקנית האמריקנית מישל רודירגז, הזכורה לטובה מהסדרה "אבודים" ומהסרט "מהיר ועצבני" התייחסה לשמועות ארוכות השנים ביחס לנטייתה המינית. "אני רואה גם נשים וגם גברים כמעוררי עניין"" אמרה והוסיפה כי "הלכה בחייה בשני הכיוונים". 

יותר מדי סקרנית

בראיון ל-Entertainment Weekly אמרה רודריגז כי היא ביסקסואלית והתמודדה לעתים קרובות עם שאלות בדבר נטייתה. "מעולם לא הלכתי על השטיח האדום עם אף אחד", אמרה הכוכבת היפיפיה בת ה-35. "אז הם תוהים: 'מה היא עושה עם הווגינה שלה?'. בנוסף, אני משחקת תפקידים של נשים גבריות כל הזמן, אז הם מניחים שאני לסבית.

"האמת היא שהם לא כל כך רחוקים מהאמת. הלכתי בשני הכיוונים. אני יותר מדי סקרנית כדי לשבת כאן ולא לנסות כשאני יכולה. גברים מסקרנית אותי, וגם בחורות".

בעבר אמרה רודריגז כי קשה לה למצוא בן זוג. בראיון עם הקוסמופוליטן בקיץ האחרון, אמרה כי היא לא מוצאת בן זוג בלוס אנג'לס, כי היא מעדיפה "גברים גבריים יותר. "אני נמשכת בעיקר לגברים. אני לא יכולה להיות עם מטרוסקסואלים שמסדרים את הציפורניים יותר ממני. אז אחרי שאני גרה בל.א למעלה מ-8 שנים, אי אפשר להאשים אותי שאין לי בן זוג".

תפקידה הראשון של רודריגז בקולנוע היה בסרט העצמאי "אגרוף של אישה", שם שיחקה תפקיד של נערה אגרסיבית המנסה להפוך למתאגרפת מקצועית. בהמשך שיחקה בסרטים שונים, בעיקר בתפקיד של האישה החזקה. בין היתר כיכבה בסרטים "האויב שבפנים", "HALO2", "ימ"מ יחידת פריצה", "אווטאר", "מהיר ועצבני" ואחרים. גם על המסך הקטן הופיעה רודירגז, בין היתר בתפקיד שוטרת בסדרה "אבודים". בשנת 2002 דורגה כאחת הנשים הסקסיות בעולם.

>> ביסקסואליות לוהטות שכדאי להכיר

>> מחקר: הוליווד שונאת שחקנים גאים