<< לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
לא, החתול הזה הוא לא Bull. אבל יש מצב שהם יסתדרו

אם זה לא היה כל כך מטופש, אולי היינו קוראים לזה הומופוביה ומתכוונים לזה, אבל אי אפשר שלא לגחך כשקוראים את השורות הבאות: אישה בניגריה זרקה לרחוב את החתול שלה בטענה שהוא "הומו" מדי. 

האישה, שהפרט היחיד שהותר לפרסום לגביה הוא שהיא מבוגרת (מפתיע) וגרה בעיירה לאפיה שבניגריה, אספה לביתה את חתול ממין זכר בשם Bull לפני כשבע שנים, ומאז החלה להבחין לאט לאט ב"התנהגות מינית לא טבעית". היא טוענת שהוא התעלם לחלוטין מהחתולות הנקבות האחרות שמסתובבות בביתה והעדיף את חברתם של הזכרים, כלפיהם הוא אפילו הפגין חיזורים מיניים באופן שגרתי. וזה פשוט "מנוגד לכל חוקי הטבע", מבחינתה.

לפי שכניה של האישה, היא פנתה אליהם ושאלה "מישהו מעוניין בחתול ההומו הזה? כי אין לי צורך בו יותר". השכנים, שניסו להבין מדוע חושבת האישה שהחתול נמשך לחתולים זכרים, טוענים שיש מימד של אמינות בסיפור שלה. הנימוק: אף אחד מהחתולים הרבים שנולדו בביתה של האישה במהלך שבע השנים האחרונות לא נושא את צבעיו של בול החתול, מה שמוכיח שהוא לא באמת הזדווג עם אף אחת מהנקבות. זה כנראה מסביר את העובדה שאף אחד מהם לא התנדב לאמץ לביתו את הגיי שנזרק מכל המדרגות.

באורח פלא, לא מדובר במקרה היחיד שבו אנשים התכחשו לחיות המחמד שלהם משום שחשבו שהם מפגינים התנהגות הומוסקסואלית. בשנת 2013, אדם מטנסי שבארצות הברית שלח את כלבו למקלט לבעלי חיים וביקש להרדימו משום שחשד שהוא גיי. במקרה הזה, לעומת זאת, הכלב מצא בית חדש במהרה. בול החתול, כנראה, ייאלץ לרדת לזנות.