סטפני מאיורגה בת ה-27 ופייג’ אסקלרה בת ה-25, התארסו זו לזו בסוף חודש מרץ האחרון. השתיים עברו לגור יחד בצפון קרוליינה - עד שיום אחד פשוט נעלמו. השותפה של בנות הזוג הגישה דיווח במשטרה על היעדרותן בחלוף שלושה ימים מאז היעלמותן. הכלב של בנות הזוג הושאר בדירתן. מכשיר הנייד של מאיורגה נכבה ב-15 לאפריל ולא הופעל מאז. הנייד של אסקלרה לעומת זאת נמצא על מיטתה, והועבר לידי המשטרה כראיות לחקירה.

משטרת מחוז ווילמינגטון פרסמה הודעה בפייסבוק בבקשה לעזרת הציבור. בהודעה נכתב שייתכן והן נהגו במכונית דודג’ דארט בצבע אפור כהה עם לוחית רישוי של דרום קרוליינה. "הן המשפחה והן הרשויות מאמינים שהיעלמותן של הזוג חשודה", נכתב בהודעה, "ולכן הם עובדים בצמוד עם רשויות אכיפת החוק ברחבי צפון ודרום קרוליינה, בתקווה למצוא את שתי הנשים".

כעת מתברר שבנות הזוג שנעלמו באופן מסתורי בחודש שעבר, נסעו במהירות של יותר מ-100 קמ"ש לפני תאונת הדרכים הקטלנית שהרגה אותן, כך נמסר מהמשטרה.

רק ב-4 במאי גילו הרשויות את רכב הדודג' דארט האפור השייך לאסקאלרה הרוס ביער עם גופותיהן בתוכו. משטרת וילמינגטון מסרה תחילה בהצהרה הרשמית כי הרכב "כנראה היה מעורב בהתרסקות ממהירות גבוהה במיוחד. בשל הנזק שנגרם, המשטרה אינה יכולה לזהות את שתי הגופות באופן ודאי בשלב זה".

>> "אם אני חוזר לכפר, יורים לי כדור ברגליים"

>> לפני שהפך לגיבור תרבות הוא התפרנס כנער ליווי

בשבוע שעבר, תוך שימוש ברישומי שיניים וקעקועים, זוהו בוודאות בנות הזוג. מיורג'ה הייתה הנהגת ואסקאלרה ישבה לצידה. על פי נתוני חדשות NBC, המשטרה קבעה כי "אלכוהול ומהירות מופרזת היו הגורמים העיקריים לתאונה".

"ברכב התגלו כמה בקבוקי בירה פתוחים וריקים", נמסר מהמשטרה, ובנות הזוג קנו 12 בקבוקי בירה כשעה לפני ההתרסקות. עם זאת, לא ניתן לאשר שמיורג'ה שתתה ונהגה. סיבת המוות של בנות הזוג נרשמה כפגיעות ראש וחזה טראומטיות מההתרסקות.

בני משפחה וחברים של הזוג נותרו מתוסכלים מכך שלא נמצאו מוקדם יותר. בערך בזמן היעלמותן של בנות הזוג, דווח למשטרה בשיחת 911 על תאונת דרכים באותו אזור בו נמצאה מאוחר יותר מכוניתה של אסקלרה. השוטרים חיפשו ביערות עם פנסים, אך אמרו כי הם לא יכלו למצוא שום עדות להתרסקות או למישהו עם פציעות.

אחותה של אסקלרה, סטיבי ג'נקינס, אמרה לחדשות NBC: "הדאגה הגדולה ביותר שלי היא הסיבה שהם לא ערכו חיפוש יסודי באותו לילה. אני מרגישה שכל הרמזים למצוא אותן הועברו למשטרה, והם פשוט עזבו את זה כי הם 'לא ראו כלום', כפי שדיווחו".