משתמשים באפליקציית ההיכרויות גריינדר, שנכנסו לאפליקציה על מנת לחפש בילוי קרוב ולא מחייב לחג הפסחא, גילו כי בנוסף לגברים החסונים וחסרי החולצה שנמצאים כמה מטרים מהם, נמצא מישהו שווה נוסף במרחק ארבעה צעדים בלבד - אלוהים. יוזרים מהמדינות אוסטרליה, ספרד, איסלנד, קנדה, ארצות הברית ובריטניה דיווחו כי נתקלו בפרסומות של התנועה הנוצרית GodLife, המבטיחות "לקרב אותך לאלוהים בארבעה צעדים".

גם בפרסומת וגם באתר האינטרנט של התנועה אין התייחסות ישירה להומוסקסואליות, אך באתר מופיע המסר האומר: "אלוהים יסיר את ידו מהשירות שלך אליו אם אתה מאפשר לתאווה להוביל אותך לקיום חוסר מוסריות מינית".

שנשאל מדוע הם מפרסמים בגריינדר, הכחיש נציג הארגון כי הם מנסים להציל אנשים מהומוסקסואליות: "וואו, אנחנו באמת נמצאים בכל רחבי העולם. אנחנו לא שופטים אף אחד, אנחנו פשוט רוצים שתכירו את אהבתו של אלוהים ותדעו מה הוא עושה כדי להציל אתכם מהחטא שלכם. אנחנו לא מנסים לשנות את מי שאתם. אלוהים ברא אתכם בדיוק כמו שאתם, הוא אוהב אתכם ככה אז מי אנחנו שנלך נגד אהבתו של אלוהים. חג הפסחא שמח גם לכם. אם יש לכם שאלות או אתם זקוקים לתפילה על משהו בחיים שלכם, בבקשה יידעו אותנו. אלוהים יברך אתכם ויגן עליכם מפני כל נזק".

אין תמונה
ברוך אתה ה' מקדש התמונות

בעקבות הפניות של המשתמשים הסירה גריינדר את הפרסומת המדוברת, אשר נוגדת את החלטת החברה שלא לאפשר פרסום דתי באפליקציה:

"יש לנו באפליקציה גם מפרסמים ישירים וגם רשתות פרסום המספקות שטחי פרסום לצדדים שלישיים. המודעה המדוברת הוגשה על ידי אחת מרשתות פרסום אלה. אמנם יש לנו אמצעי הגנה שנועדו לפקח על מודעות המגיעות על ידי צדדים שלישיים, אך היות ואנחנו משרתים מיליארדי מודעות ברשת שלנו, יש סיכוי שמדי פעם מודעה לא הולמת עלולה להופיע. במקרה זה, כבר יצרנו קשר עם הרשת והודענו להם שיש להסיר את המודעה".

עוד ב-mako גאווה: