>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

קרול קוסטלו (צילום: צילום מסך רשת סי אן אן)
קרול קוסטלו. לא נשארה חייבת | צילום: צילום מסך רשת סי אן אן

קרול קוסטלו, מראיינת ברשת סי אן אן עצרה ריאיון עם בריאן פישר, דובר "האגודה האמריקנית לערכי המשפחה", בעקבות דבריו נגד הומוסקסואליות ונטייה מינית אחרת.

הריאיון של קוסטלו עם פישר ארך כארבע דקות, במהלכו ציטטה המגישה קטע בו אמר פישר כי היטלר גייס הומואים לשירות בצבא על מנת שיבצעו מעשי פרא, כאלה שחיילים סטרייטים לא יכלו לבצע. "היטלר גילה שחייליו ההטרוסקסואלים לא יכלו להיות שטניים ופראיים מספיק, אז הוא גייס חיילים הטרוסקסואלים שהיו אכזריים ופראיים ללא גבולות", אמר פישר בריאיון משנת 2010.

 


 

קוסטלו לא נשארה חייבת, וטענה שבסטנדרטים של רבים דבריו של פישר הנם בגדר נאום שנאה. כשפישר הוסיף וטען כי "הומוסקסואליות מובילה לבעיות בריאות", נראה כי למגישה נשבר: "אני הולכת לסיים את הריאיון כרגע", אמרה", כי זה פשוט לא נכון. מר פישר, תודה ששיתפת אותנו בדעותיך, נראה לי".

תמיכתה של קוסטלו בזכויות הקהילה מצטרפת לאופן חסר התקדים בו התקשורת בארה"ב מתגייסת למען זכויות הקהילה הגאה, על המסך ומאחוריו. לאחרונה היה זה העיתונאי הוותיק ברשת סי אן אן אנדרסון קופר יצא מהארון, מגיש תחזית מזג האוויר ברשת איי בי סי סאם צ'מפיון התחתן עם בן זוגו.

>> האם זו הציפור הטרנסג'נדרית הראשונה?