הסאן הבריטי מדווח, כי בית המשפט גזר על גמה בארקר (20), צעירה בריטית שאימצה במשך מספר חודשים זהות גברית בדויה, שלושים חודשים מאסר.

אין תמונה
פיתתה נערות. גמה בארקר

חבשה כובעים והשתמשה בשם בדוי

הצעירה בדתה סיפור כיסוי והתחזתה לגבר, כדי לשדל שתי נערות בנות 15 ו-16 למפגשים אינטימיים עמה. בארקר נפגשה עם הבנות, שלא ידעו דבר על זהותה הנשית האמיתית של בארקר, עשרות פעמים במהלכן התנשקו, התחבקו ועסקו הבנות בפעילות מינית.

בארקר הציגה עצמה כ"אארון למפרד", צעיר בריטי ונהגה ללבוש בגדי גברים גדולים וכובעים, כדי להסתיר את זהותה. שתי הבחורות סיפרו לבית המשפט כי חשיפת זהותה האמיתית של בארקר גרמה להן לטראומה קשה ולפגיעה של ממש בביטחון העצמי. "הרגשתי מלוכלכת ודוחה. רציתי להתאבד כי לא הצלחתי להתמודד", סיפרה אחת הבנות. בעדותה אף פנתה לבארקר ושאלה: "מה עשיתי לך שזה הגיע לי?".

לא הביעה כל סימני חרטה

זהותה האמיתית של בארקר נחפשה לאחר שאחת הנערות חשדה שמשהו אינו כשורה ודיווחה על כך למשטרה, שעצרה אותה. כשהסירו השוטרים את הכובע ואת המעיל שלבשה, גילו את זהותה האמיתית: מדובר בצעירה, לא בצעיר.

אין תמונה
גמה עם כוכב אופרות הסבון קירון ריצ'ארדסון

בית המשפט האשים את בארקר בהתחזות ושלח אותה הבוקר ל-30 חודשי מאסר בבית הכלא גידפורד קראון קורט. בארקר לא הראתה כל סימני חרטה או צער על העוול שגרמה לשתי הנערות. בארקר הציגה עצמה בדף הפייסבוק שלה כשחקנית, והציגה, בין היתר, תמונה שלה ושל כוכב אופרות הסבון קירון ריצ'ארדסון. בין היתר, שאלה את הבנות איך נראה הגבר האידיאלי בעיניהן.

השופט, פיטר מוס, סיכם בהחלטתו כי בארקר פיתתה את אותן נערות וגרמה להן לנזק נפשי ופסיכולוגי בלתי הפיך. בין היתר, כינה השופט את בארקר מניפולטיבית ושקרנית, והוסיף כי לא הביעה שום צער או ניסתה להסביר את מעשיה.

בין היתר דווח, כי המעשים של בארקר השפיעו על הצלחתן של הנערות בלימודים. שתיהן השיגו ציונים נמוכים במבחנים.

>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

>> הראל סקעת: אני רוצה להיות אבא"

>> צפו: חייל מארינס מנשק את בן זוגו

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה