אין תמונה
התשדיר ההומופובי של ריק פרי
ארגון למבדה, הפועל למען מתן שוויון זכויות להומואים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים כמו גם אנשים נשאים וחולים ב- HIV, העלה שלשום (יום שבת) סרטון שאם לא היה עצוב, היה יכול להיות מצחיק.

הסרטון המציג אוסף של ציטוטים ותשדירים הומופובים מזעזעים של אישי ציבור ומפורסמים, שיצאו נגד הקהילה הגאה.

פוליטיקאים, מורים ורופאים נגד הקהילה הגאה

קטע הוידאו פורסם בערוץ היוטיוב של הארגון, בעקבות הסרטונים הפופולאריים שכבשו את הרשת: "השטויות שבחורות אומרות", "השטויות שאף אחד לא אומר" ושלל סרטונים קצרים ומשעשעים במיוחד שזכו לצפיות רבות.

בין היתר, נראים בסרטון המועמד הרפובליקני, ריק פרי, שמבטיח  להילחם בהומואים, ריק סנטורום שטוען שהורים עבריינים עדיפים על הורים בני אותו המין, רופאים, מורים ועוד.

הארגון הלאומי "למבדה" נוסד בשנת 1973 והנו הארגון הוותיק ביותר בארה"ב הנלחם להעלאת הנושא לסדר היום הציבורי באמצעות עתירות משפטיות וחינוך למען הקהילה הגאה. הקבוצה נעזרת בעורכי דין ומומחים, הבוחרים את הנושאים בעלי ההשפעה הגדולה ביותר, שעשויים לתרום למאבק של הקהילה הלהט"בית בארה"ב.

"אנחנו זוכים בעתירות משפטיות עבור לקוחות שמבקשים שוויון במקום העבודה, הגנה על בני זוגם ומערכת היחסים, מתן שוויון בשירותי הרפואה, זכויות של טרנסג'נדרים ולהט"בים בני הדור השלישי", נכתב באתר הבית של הארגון. 

>> לקבוצה של mako    גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

>> חמישים הגאים והגאות של 2011

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה