גארו קיילג'יאן ובן זוגו טוד ג'ורדן טיילר נסעו בשבוע שעבר לצניחה חופשית מעל העיר קי ווסט, בירת מחוז מונרו בפלורידה, אבל בעוד שטוד חשב שמדובר בעוד פעילות זוגית סטנדרטית, גארו הכין עבורו הפתעה מיוחדת מאוד - בסוף המסלול המתין לטוד על הקרקע שלט הצעת נישואין גדול, יחד עם לב מעלי כותרת של ורדים ובן זוגו, שקפץ קצת לפניו, אוחז בטבעת אירוסין. 

"החיים שלנו השתנו בסוף השבוע האחרון", כתב גארו בחשבון האינסטגרם שלו לצד תמונות וסרטונים מהאירוע המרגש. "סוף סוף הצעתי נישואים לאהבת חיי. הלכנו לצניחה חופשית והצעתי נישואים ברגע שנחתנו". 

גארו שיתף את העוקבים במתח שהתלווה להפקת ההצעה וסיפר שכל האירוע כולו כמעט התבטל בגלל מזג אוויר הפכפך. עוד סיפר לעוקבים שהיה כל כך לחוץ בזמן ההצעה עצמה שהוא הגיש לטוד את הקופסה עצמה במקום את טבעת האירוסין, והסביר שבדיעבד התברר לו שגם טוד כבר תכנן הצעת נישואין משלו. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by GARO (@garo.kile)

"הייתי צריך לעבוד על כך כך הרבה דברים מבחינה לוגיסטית, כמו השלט, הצלם ועלי הכותרת של הוורדים, כדי לוודא ששום דבר לא ישתבש", כתב. "אם אתם שומעים את טוד צוחק או אומר 'פסיכי', זה בגלל שהוא כבר תכנן להציע נישואים בטיול ראש השנה שלנו לפריז - צלם, צלם וידאו, מיקום, הכל כבר תוכן. הוא לא ידע אם להיות מאושר או מאוכזב שהתוכניות שלו נהרסו. הקדמתי אותו". 

גם טוד סיפר לעוקבים על תחושותיו מאותו יום. "גארו הציע לי להתחתן ואני אמרתי בלב שלם שכן. בקושי נתתי לו הזדמנות לשאול, למעשה", כתב. "אתה יודע שאתה במקום הנכון כשאתה קונה טבעות אירוסין ותכננת כבר את הכל במקביל. אני תכננתי הצעת נישואין עם צלם וצלם וידאו בפריז - אבל הוא הביס אותי. אני חושב שזה הסיפור הכי טוב שיכולתי לבקש. עכשיו אנחנו נעשה עוד הצעה בפריז. תפיצו את האהבה". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by GARO (@garo.kile)

גארו, מנהל תפעול בחברת מחקר קליני, וטוד, מעצב פנים, גרים יחד במיאמי ונמצאים בזוגיות מ-2019, אז הכירו באירוע של הקהילה הגאה. "ראינו אחד את השני בעבר במיאמי, אבל ביום הזה היה ניצוץ ייחודי שהדביק אותנו ביחד", הם אמרו בראיון למגזין קווירטי. "חוץ מנסיעות עבודה בילינו כל יום ביחד מאז. מערכת יחסים אוהבת ומתפתחת דורשת המון עבודה. אפילו בשלוש השנים שלנו ביחד כזוג, אנחנו מרגישים גאים שבחרנו אחד בשני בכל יום מחדש". המאורסים הטריים אמרו שהם עוד לא תכננו את החתונה, אבל הם מקווים להינשא בשנתיים הקרובות, בין אם בטקס קטן, צנוע ואינטימי ובין אם באירוע גדול. 

הצעת הנישואין בסוף השבוע שעבר, אחרי אישור הקונגרס האמריקאי של החוק המגן על נישואים גאים בארצות הברית, והשניים הביעו על כך שמחה גדולה. "אנחנו שמחים שקצת שפיות חזרה כדי להגן על השוויון, לא רק עבורנו כזוג גברים שרוצים להתחתן, אלא גם לזוגות מעורבים-גזעית", הם אמרו. "זו תהיה הקלה גדולה ברגע שההגנה הפדרלית על נישואים גאים תחתם לכדי חוק". 

כעת השניים יכולים להיות מאושרים במיוחד, לאחר שנשיא ארצות הברית ג'ו ביידן אכן חתם על החוק ביום שלישי האחרון. "שנינו גדלנו בחוסר אמונה שנזכה לראות את היום הזה", השניים אמרו, "ובכל זאת הנה אנחנו - מוכנים ליצור חיים משותפים שכוללים את מוסד הנישואין".