אחרי שגילינו לפני ימים אחדים כי הוא השתמש בעבר בסמים קשים, מספר כעת כוכב "מי הבוס" דני פינטריו כי הוא נושא את נגיף ה-HIV בראיון בתכניתה של אופרה ווינפרי "איפה הם היום".

פינטריו, שגילם בסדרת הקאלט הבלתי נשכחת מהאייטיז את הילד ג'ונתן, פתח את הראיון עם הסוד הקשה שהוא שומר במשך יותר מעשור: "רציתי לספר לכם את זה לפני זמן רב, אך לא הייתי מוכן. כעת אני מוכן, אני נשא HIV כבר 12 שנים".

לדבריו, אחת הסיבות שלא חשף פינטריו את הסיפור קודם לכן, הוא כי לא ידע אם הציבור מוכן לנהל את הדיון הזה. "זה פשוט ביג-דיל", אמר השחקן, "זה לא דבר שאנשים ממש מדברים עליו כרגע".

זו אינה הפעם הראשונה שפינטריו חושף פרטים על חייו האישיים. ב-1997, כשהיה תלמיד בקולג', הוא יצא מהארון, או יותר נכון הוצא מהארון על ידי עיתונאי שהודיע לו כי הוא "ירוץ עם הסיפור, אם תרצה או לא".

מי הבוס
כבר בן 39. דני פינטריו

ב-2003, אחרי עוד בדיקת HIV שגרתית, גילה פינטריו כי הוא חיובי ועולמו השתנה באחת. "גרתי בניו יורק והייתי לגמרי לא מודע לעובדה שאני חיובי. הלכתי לבדיקת דם שגרתית וחיכיתי על קוצים לתוצאות. הייתי מבוהל מהרעיון שאני נשא", סיפר פינטריו לאופרה.

"זה היה מבעית", הוא אומר על הגילוי, "והייתה בזה גם תחושת הקלה. זה מוזר, אבל אחרי שביליתי כל כך הרבה זמן בפחד מהמחשבה על זה, כשגיליתי שזה נכון, הפסקתי לפחד".

היום, פינטריו גר עם בן זוגו בלאס וגאס ועובד כמנהל מסעדה. הוא סיפר לווינפרי שהחלום שלו הוא לפתוח אכסניית bed and breakfast עם בן זוגו, לחיות חיים ארוכים, ולהוות נקודת אור לאחרים שעוברים את אותו הדבר כמותו. הוא סיים את הראיון עם מסר לחברי הקהילה הגאה כשאמר: "מה שאני רוצה שהקהילה תבין זה שאנחנו צריכים לדאוג לעצמנו טוב יותר".